Nisa Bölükbaşı'ndan Nagihan Karadere göndermesine Demet Akalın'dan jest yanıt

Survivor All Star'da yine ortalık karıştı. Nagihan Karadere ve Nisa Bölükbaşı arasındaki gerilim tüm konseyin konusu oldu. Survivor fragmanında Nisa'nın Nagihan Karadere'ye, 'Daha önce bu problemleri olduğunu biliyorum. Doping testinden yakalandın ya...' demesine yanıt, Demet Akalın'dan geldi.

Nisa Bölükbaşı'ndan Nagihan Karadere göndermesine Demet Akalın'dan jest yanıt

Survivor son bölümde yine ortam gerildi. Nisa Bölükbaşı ve Nagihan Karadere birbirine girdi. Nagihan, kendisine çirkin, çirkef ve yalancı denmesiyle kızdı.

Survivor Nagihan, konuşmasında ''Benim nevrim dönüyor. Kimse kusura bakmasın. Her şeyi göze alarak geldim. Lütfen kimse bana yalancılıkla iftira atmasın. Biz buranın külünü toprağını yutmuş insanlarız. Eminim hepsinin idolüyümdür burada'' dedi.

Acun Ilıcalı, Nagihan'ı sakinleştirmeye çalıştı. Yaşanan gerginlik sonrası Acun Ilıcalı, 'Konseyi hemen noktalıyorum' dedi.

"Doping testinden yakalandın"

Survivor fragmanında ise, Nisa'nın ''Daha önce bu problemleri olduğunu biliyorum. Doping testinden yakalandın ya...'' demesi gündem oldu.

Nagihan ise, ''Ben dopingden yakalanmadım. 11 yıllık rekorum hala orada bekliyor'' yanıtını verdi.

Nisa'nın bu iddiası sonrası Demet Akalın, hemen paylaşım yaptı. Sıkı bir Survivor takipçisi olan Demet Akalın, Nagihan'ı koruyarak "Hatalı çıkış, doping değil" notuyla eski bir haberi paylaştı.Nisa Bölükbaşı'ndan Nagihan Karadere göndermesine Demet Akalın'dan jest yanıt

Akalın, bir takipçisinin Nisa'yı savunmasına da "Aynı cümleler değil! Senin beynin yanmış ilaçlardan ve doping falan! Vuramazsın böyle gerçek dışı şeylerle. Hele ki, milli bir sporcuyu! Duracağın yeri bilmelisin!" yanıtını verdi.