Nur Demirag, rotasını Amerika'ya çevirdi

Kurucusu olduğu Firuze Dekor markasıyla ilham veren bir başarı hikâyesi yazan Nur Demirag, rotasını Amerika'ya çevirdi. New York'un kalbinin attığı Times Meydanı'nda reklamları dönen ünlü iş kadını, yeni yatırımlarını Amerika'da hayata geçirecek. Demirag, Amerika'daki Türk kadınlara da istihdam sağlamayı hedefliyor.

Nur Demirag, rotasını Amerika'ya çevirdi

Madencilik, turizm ve ihracat alanlarında faaliyet gösterirken antika eşya merakı ve ahşaba olan tutkusunun peşinden giderek Firuze Dekor markasını yaratan Nur Demirag, iş hayatındaki yatırımlarına devam ediyor.

Son olarak Süper Amatör Lig ekibi Nart Spor’un yönetim kuruluna giren ve takımın reklamlarını Times Meydanı’nda yaptıran iş kadını şimdi hedef büyüttü. Demirag, yeni yatırımlarını Amerika’da hayata geçirme kararı aldı.

Amerika’daki Türk kadınlarına iş olanağı sunacak

Daha önce Bandırma’da kadınlara yönelik yaptığı girişimlerle birçok kadına umut olan Nur Demirag, Türk kadınlarının başarısını dünyaya gösterme hedefiyle çıktığı yolda rotasını Amerika’ya çevirdi.

Nur Demirag, rotasını Amerika'ya çevirdi

Başarılı iş insanı, Amerika’da yapacağı yatırımlarla ülkede yaşayan Türk kadınlara da iş olanağı sunacak.

 Tüm projeleri hazır olan yatırımlarını çok yakında hayata geçirecek Demirag, “Türk kadınının gücünü tüm dünyaya ispat etmek istiyorum. Hem kadınlarımızı cesaretlendirmek ve hayatlarına dokunmak, hem de neler başarabileceklerini göstermek adına hazırladığım projeleri çok yakında hayata geçireceğim” dedi.

Nur Demirag, rotasını Amerika'ya çevirdi