Oğuzhan Koç: Müzik çok iyi bir rehabilitasyon aracı

Oğuzhan Koç, beklenen büyük İstanbul depremi sebebiyle birçok ünlü ismin şehir dışına taşınmaya başlamasıyla alakalı konuştu. Şarkıcı, 'Ben panikle alınan kararları çok sevmem' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Oğuzhan Koç, Etiler'deydi. Bir mekandan çıkış yaptığı sırada objektiflere yansıyan Koç, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"Müzik çok iyi bir rehabilitasyon aracı"

Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre; Oğuzhan Koç, "Arkadaşlarım ile yemek yedim. Küçük bir iş yemeğiydi yani. Artık bundan sonrasının planlamasını yapıyorduk. Tadımız yerine gelirse şarkı çıkarmak istiyoruz. Güzel de bir film yapacağız ama biraz ülkenin nabzı ile ilgili aslında. Müzik bu durumlarda ilk yasaklanan şey oluyor. Çok katılmıyorum bu duruma aslında. Müzik çok iyi bir rehabilitasyon aracı" şeklinde konuştu.

Oğuzhan Koç: Müzik çok iyi bir rehabilitasyon aracı

"Panikle alınan kararları çok sevmem"

Ünlü şarkıcı, beklenen büyük İstanbul depremi sebebiyle birçok ünlü ismin şehir dışına taşınmaya başlamasıyla alakalı fikrini dile getirdi.

Koç, "Ben panikle alınan kararları çok sevmem. Evlerimizi tabii ki kontrol etmek zorundayız ama kimsenin psikolojisi de iyi değil şu an. Ortamın ve insanların biraz fazla gerildiğini düşünüyorum. Tabii ki önlemimizi alalım ama 'Haydi, bu şehirden kaçıyoruz' falan, olmaz... Bu hayatın bir gerçeği..." ifadelerini kullandı.

Oğuzhan Koç: Müzik çok iyi bir rehabilitasyon aracı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN