Ömer, AB ve ABC1 kategorilerinde gün birincisi oldu

Star'ın sevilen dizisi Ömer, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle, AB ve ABC1 kategorisinin en çok izlenen yapımı oldu.

Ömer, AB ve ABC1 kategorilerinde gün birincisi oldu

Başarılı oyuncu kadrosu ve hikayesiyle de beğeni toplayan Ömer, AB’de 5,16 reyting ve 16,61 share, ABC1’de 4,89 reyting ve 13,55 share alarak reyting sıralamasında en üst sıradaki yerini aldı.

Sevilen dizinin son bölümünde; Ömer, herkesi karşısına alma pahasına Süreyya’dan ayrılıp nişanı bozdu, Gamze ise ani bir kararla Erdal’la evlilik yolunda ilk adımını attı. Nisa, Hakan’ın ani dönüşüyle şaşkınlık yaşarken yeniden Tahir’in baskısına uğramamak için bu ani dönüş karşısında suskunluğunu korudu.

Başarılı oyuncuları bir araya getiren dizide; Ömer’i Selahattin Paşalı, Ömer’in büyük bir aşkla bağlandığı Gamze karakterini ise Gökçe Bahadır canlandırıyor.

Barış Falay’ın Ömer’in babası Reşat, Merve Dizdar'ın ablası Nisa karakterini canlandırdığı dizinin başlıca rollerinde Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven, Melike Güner, Simay Barlas, Tayanç Ayaydın yer alıyor

Yapımını OGM Pictures’ın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor.

Ömer’, yeni bölümüyle her Pazartesi 20.00’de Star’da!