Ömer ve Gamze'nin aşkı ilk sırada

Star'ın sevilen dizisi Ömer, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle yine reyting sıralamasında ilk sıraya yerleşti.

Ömer ve Gamze'nin aşkı ilk sırada

Star’ın ilgiyle izlenen dizisi Ömer, reyting sıralamasında AB ve ABC1 kategorilerinde birinci oldu. Ömer, AB’de 5,18 reyting 15,84 share, ABC1’de ise 5,65 reyting ve 14,78 share’e ulaştı.

Haluk’un ortaya çıkışıyla önlerine bir engel daha çıkan Ömer ve Gamze, Tuna’ya evlendiklerini nasıl söyleyeceklerini düşünürken bambaşka engellerle karşılaştı. Ömer ve Gamze’nin tüm engellere rağmen ayakta duran aşkları yine seyirciden tam not aldı.

Başarılı oyuncuları bir araya getiren dizide; Ömer’i Selahattin Paşalı, Ömer’in büyük bir aşkla bağlandığı Gamze karakterini ise Gökçe Bahadır canlandırıyor.

Barış Falay’ın Ömer’in babası Reşat, Merve Dizdar'ın ablası Nisa karakterini canlandırdığı dizinin başlıca rollerinde Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven, Melike Güner, Simay Barlas, Tayanç Ayaydın yer alıyor.

Yapımını OGM Pictures’ın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor.

Ömer, yeni bölümüyle her Pazartesi 20.00’de Star’da!