Oscar ödüllü oyuncu Hilary Swank, 48 yaşında ilk kez anne oluyor

Ünlü oyuncu Hilary Swank'tan sürpriz haber geldi! Üstelik de tam 48 yaşındayken. Ödüllü oyuncu, ilk kez anne olacağını ve ikiz bebek beklediğini duyurdu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

2 Oscar ödüllü oyuncu Hilary Swank, konuk olarak katıldığı Good Morning America adlı sohbet programında eşi Philip Schneider ile birlikte ikiz bebek bekledikleri müjdesini verdi.

Swank, "Bu benim uzun zamandır istediğim bir şeydi. Anne olacağım" dedi.

Ünlü oyuncu, sözlerini "Ve sadece bir tane değil, iki tane. Buna inanamıyorum" diye sürdürdü.

Swank, bu mutlu haberi vermenin kendisini çok heyecanlandırdığını da sözlerine ekledi. Oyuncu, durumunu "Tam bir mucize" diyerek nitelendirdi.

Hilary Swank, mutlu haberi sosyal medya sayfasından da paylaştı.

'Kendimi harika hissediyorum'

Rol aldığı Alaska Daily adlı yapımla konuşulan Swank, daha sonra konuk olduğu Live with Kelly and Ryan adlı programda da hamileliği hakkında konuşarak "Şu anda kendimi harika hissediyorum" dedi.

Hilary Swank, 2018 yılında Philip Schneider ile evlenmişti. Oyuncu 1999 tarihli Erkekler Ağlamaz filmiyle ve 2003 yılında da Milyonluk bebek ile iki kez en iyi kadın oyuncu Oscar'ı kazanmıştı.

50 yaşında ilk kez anne olmuştu

Bu arada Hilary Swank'ın gösteri dünyasının en geç yaşta anne olan ünlüsü olmadığını da hatırlatalım. Janet Jackson, 2017 yılında Katarlı milyarder eşi Wissam al Manna'dan ilk bebeğini dünyaya getirdiğinde 50 yaşındaydı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN