Oyuncu Berker Güven, başarısının sırrını açıkladı

Kanal D'nin reyting rekorları kıran 'Üç Kız Kardeş' dizisinin Somer'i Berker Güven, önceki akşam oyuncu sevgilisi Nihal Yalçın ile Cihangir'de görüntülendi. Aşkları tüm hızıyla devam eden çiftten Güven, 'Mutluluğum sete yansıyınca ortaya güzel bir iş çıkıyor' diyerek başarısını sevgilisi Nihal Yalçın'a bağladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

İlk kez önceki Temmuz ayında Bodrum tatili sırasında objektiflere takılan Berker Güven ve Nihal Yalçın, denizin ve güneşin tadını çıkarıp, aşka gelmişti. Gümüşlük'te baş başa denizin içinde sohbet edip birbirlerine sarılan çiçeği burnunda aşıklar, kendilerini tanıyan hayranlarıyla da sohbet etmişti. Nihal Yalçın, yalnız başına sudan çıkmıştı. Sevgilisinin ardından denizden çıkan Berker Güven, şezlonga uzanmadan önce meraklı bakışlara aldırış etmeden Yalçın’ı öpücüklere boğmuştu.

Keyifli anları kameralara yansıdı

Oyuncu çift, tüm günü şezlong üzerinde sohbet ederek geçirmişti. Gümüşlük'te görüntülenen aşıkların keyifli halleri kameralara böyle yansımıştı.

"Çok güzel gidiyor ilişkimiz"

Yalçın, Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinde başrol oynayan sevgilisi Berker Güven’le olan ilişkisi hakkında şöyle konuşmuştu:

"Çok güzel gidiyor ilişkimiz. Berker çalışıyor, Ayvalık’ta. Yasak benim diziyi izlemem, Berker izlememi istemiyor. Kendi de izlemiyor yaptığı işleri. Ayvalık’a sürekli gelip gidiyorum, Berker buraya gelip gidiyor. Çok yoğun çalışıyorlar."

Oyuncu Berker Güven, başarısının sırrını açıkladı

"Nihal ile mutluluğum sete yansıyor"

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine göre, 'Üç Kız Kardeş' dizisinin Somer'i Berker Güven, önceki akşam oyuncu sevgilisi Nihal Yalçın ile Cihangir'de görüntülendi. Uzun bir süredir birlikte olan Güven ve Yalçın'ın aşkları tüm hızıyla devam ederken, mekan çıkışı Güven, "Nihal ile çok mutluyum. Bu mutluluğum sete de yansıyınca ortaya güzel bir iş çıkıyor" diyerek, başarısını sevgilisi Nihal Yalçın'a bağladı.

Oyuncu Berker Güven, başarısının sırrını açıkladı

Ödül töreninde görüntülendiler

Berker Güven, sevgilisi Nihal Yalçın ile 41. İstanbul Film Festivali'nin ödül töreninde görüntülenmişti. Kameralara poz veren çiftten festivalde filmi yayınlanan Nihal Yalçın, "Sabah bizim de gösterimimiz vardı, erken olmasına rağmen çok ciddi bir katılımcı vardı. Gerçekten çok güzel bir festival oldu. Ben yoğunluktan dolayı izleyemedim maalesef diğer filmleri" diye konuşmuştu.

"Harika gidiyor"

27 yaşındaki Güven ise yeni dizisiyle ilgili sorulan soruları, "Dizi harika gidiyor, çok güzel bir proje bizim için. Bu gece Nihal'in gecesi, bu yüzden sadece onu konuşalım" sözleriyle cevaplamıştı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN