Oyuncu Hazal Kaya'dan ilginç bebek itirafı! 'Kızımı görünce aklıma…'

Ali Atay ile mutlu bir evlilik sürdüren ve Fikret Ali (3) adında bir oğlu bulunan Hazal Kaya, şimdilerde ikinci çocuğunu kucağına almaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz gün eşiyle birlikte Nişantaşı'nda görüntülenen ünlü isim, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayarak doktor kontrolüne geldikleri bilgisini verdi. 'Doğal Olarak' adlı programa da konuk olan Kaya, doğacak olan kızının adıyla ilgili konuşarak düşündükleri ismin değişebileceği ihtimalinden bahsetti.

Oyuncu Hazal Kaya'dan ilginç bebek itirafı! 'Kızımı görünce aklıma…'

Şimdilerde yedi aylık hamile olan Hazal Kaya, geçtiğimiz ay marka yüzü olduğu giyim firmasının yeni sezon koleksiyonunu tanıttığı davette objektiflere poz vermişti. Göbeğini açıktan bırakan kıyafetiyle dikkat çeken 32 yaşındaki oyuncu, doğumun Türkiye'de olacağını söylemişti.

"Eski isim seviyoruz"

Milliyet'ten Hüseyin Altun'un haberine göre, doğacak kızının ilk ismine kendisinin de adı olan Leyla'yı verdiklerini söyleyen Hazal Kaya, ısrarlı sorular üzerine ikinci ismin 'Süreyya' olacağını da açıklamıştı.

Süreyya'nın sevdiği bir isim olduğunu ve daha çok eski geleneksel isimleri sevdiklerini belirten güzel oyuncu, şöyle konuşmuştu:

"İki isim olacak; Fikret'e 'Ali' dedik, kıza da 'Leyla' deyip benim adımı verdik aslında. İkincisine de bakıyoruz, var bir sevdiğimiz isim. Hadi söyleyeyim, Süreyya olacak; Leyla Süreyya. Çok istediğim bir isimdi. Fikret için de hep 'Dedelerin ismi mi?' falan dediler ama biz böyle eski isim seviyoruz aslında. Babyshower yapmıyoruz, isteyen istediğini yapsın. Ben böyle kutlamalar, organizasyonlar falan sevmiyorum, hele böyle son dönemlerde. Fikret'te kalabalıktan boğulmuştum, o zaman nasıl hissedersem öyle yaparım."

"Kontrole geldik"

Tüm bunların ardından Kızı Leyla Süreyya'ya kavuşmak için gün sayan Hazal Kaya, 2019'da dünyaevine girdiği eşi Ali Atay (46) ile birlikte Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.

Ayaküstü basın mensuplarıyla konuşup, doktor kontrolüne geldiklerini ve her şeyin yolunda gittiğini söyleyen Kaya; randevuya yetişmek için acele ettiklerini belirterek "Doktor kontrolüne geldik arkadaşlar. Acelemiz var başka zaman konuşalım" dedi.

"Leyla Süreyya olacak gibi görünüyor"

Diyetisyen Yeşim Temel Özcan ve Bahar Şamhili Tanju'nun sunduğu, yapımcılığını Özlem Çelik ve Çağrı Çelik’in üstlendiği 'Doğal Olarak' adlı programa da katılan güzel oyuncu, hamilelik sürecini anlatıp; doğru beslenme hakkında bilgiler aldı.

Ünlü isim, "Kızımın adı Leyla Süreyya olacak gibi görünüyor. Ama bebeğimi görünce o esnada belki başka bir isim aklıma gelir diye bir pay bırakıyorum" itirafında da bulundu.

Oyuncu Hazal Kaya'dan ilginç bebek itirafı! 'Kızımı görünce aklıma…'

"Derdim kilo vermek değildi"

Kaya, hamilelik sürecindeki kilo alımıyla ilgili ise "Ne kadar çok emziriyorsan o kadar çok kilo veriyorsun. Ama derdim kilo vermek değildi. İlk hamileliğimde çok kilo aldım, daha rahat gezebilmek için kilo verdim. Derdim daha rahat hareket edebilmek. Sezaryenle doğum yapınca dikişler nedeniyle fazla kilo sıkıntı oluyor. Şimdi daha planlı, daha kontrollü gidebiliyorum" açıklamasını yaptı.