Oyuncu Miray Daner'in yeni aşkı ortaya çıktı! Bakım o isim kim!

Oyuncu Miray Daner, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun oğlu Ata Caner Çerçioğlu'yla flört etmeye başladı.

Oyuncu Miray Daner'in yeni aşkı ortaya çıktı! Bakım o isim kim!

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, oyuncu Miray Daner, Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin‘den geçen haftalarda ayrılmıştı.

Geçen hafta meslektaşı Cihan Şimşek’in düğününe katılan Daner, bayram tatili nedeniyle Bodrum’a gitti. Güzel oyuncunun tatilde yeni sevgilisi Ata Caner Çerçioğlu‘yla beraber görülmesi yeni başlayan beraberliğini gün yüzüne çıkardı.

Ata Caner Çerçioğlu, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu‘nun oğlu… Geçmişte Tren Beach Club’ın işletmeciliğini de yapan ve Ezgi Mola‘nın eşi Mustafa Aksakallı‘nın da arkadaşı olan Çerçioğlu ile Miray Daner‘in ilişkisinin flört aşamasında olduğu öğrenildi.

Oyuncu Miray Daner'in yeni aşkı ortaya çıktı! Bakım o isim kim!

Ata Caner Çerçioğlu kimdir?

CHP‘li Özlem Çerçioğlu‘nun oğlu Ata Caner Çerçioğlu, 12 Ağustos 1992’de doğumlu… Annesi Özlem Çerçioğlu, TBMM üyesi olduğu için ilkokul eğitimine kadar Ankara’da kaldı. İlkokuldan sonra Aydın’a döndü ve Aydın Anadolu Lisesi’ne gitti.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finans Bölümü eğitimini almaya hak kazandı. Her yaz tatilini JANTSA’ da geçirenÇerçioğlu,  jant imalatının pratik tarafını öğrendi.

Üniversiteden mezun olduktan sonra ABD’ye taşındı ve MIM’de (Manhattan Institue of Management) master programına katıldı. Mart 2018’de JANTSA’nın Satış ve Pazarlama ekibine katıldı.