Oyuncu Özge Özder, ailece domuz gribi olduklarını açıkladı

10 gündür hasta olduğunu ve yeni iyileştiğini dile getiren ünlü oyuncu Özge Özder, 'Maalesef ailece domuz gribi olduk, 40 derecenin üstünde korkutucu bir ateşle bayağı mücadele verdik, yeni anlattık' açıklamasında bulundu.

Oyuncu Özge Özder, ailece domuz gribi olduklarını açıkladı

Oyuncu Özge Özder, önceki gün Etiler'deki bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Özder, basın mensuplarıyla sohbet etmeyi ihmal etmedi.

"Domuz gribini yeni atlattık"

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; 10 gündür hasta olduğunu ve yeni iyileştiğini açıklayan Özge Özder, "Domuz gribi olduk, 40 derecenin üstünde korkutucu bir ateşle bayağı mücadele verdik. Maalesef ailecek hasta olduk, yeni atlattık" dedi.

"Korkunç bir patlama yaşadık"

"Ay Perisi Luna" isimli kitap yazan ve serinin ikincisini hazırladığını belirten Özder, "Onun geliri de SMA hastası olan Masal bebeğe gidecek" açıklamasını yaptı.

İstanbul Taksim’de 6 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısı hakkında konuşan Özge Özder, "Maalesef Taksim'de korkunç bir patlama yaşadık. Hepimiz o bebek arabasını konuştuk. Masal bebek, henüz üç buçuk aylık. Sinan'da onun için iki tane konser düzenleyecek. Her şey Masal bebeğe bağışlanacak, altı aylığa kadar halledersek hiç hasar almadan bitireceğiz" ifadelerini kullandı.

Oyuncu Özge Özder, ailece domuz gribi olduklarını açıkladı

"İstediğim kadar sanat tüketemiyorum"

Sinema hazırlıklarından bahseden Özder, "Filmlerin artması çok önemli, gişelerini çok takip edemiyorum. Anne olduğumdan beri takip hiç edemedim. İstediğim kadar da sanat tüketemiyorum" dedi.

"Teklif gelirse değerlendirilir"

Eva Luna hakkında açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, "Kızım televizyonda beni izleyince hemen gösteriyor. Kendisini de ekranda görmek hoşuna gidiyor. Çocuk için dizi veya reklam teklifi şu an yok. Bir ön yargımız yok, gelirse değerlendirilir" ifadelerini kullandı.