Oyuncu Özgü Namal'ı sinirlendiren olay! Çılgına döndü!

Oyuncu Özgü Namal, Bodrum tatilinde çocuklarıyla görüntülenince sinirlendi. Namal, 'Buradakiler kendi çocuklarının çekilmesini isteyebilir ama ben onlar gibi değilim' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Yaklaşık 2 yıl önce eşi Ahmet Serdar Oral’ı kalp krizi sonucu kaybeden Özgü Namal, uzun süredir bir projede yer almıyor ve basından uzak bir hayat yaşıyor. Ünlü oyuncu, şimdilerde çocukları Nefes ve Elem Su ile Bodrum’da tatil yapıyor.

Hürriyet'ten Kamil SÜmer'in haberine göre, Namal ve çocukları önceki gün Ortakent’teki bir plajdaydı. Beyazlamış saçları ve zayıflamış haliyle dikkat çeken Namal, objektifleri fark edince sinirlendi. Üstünü giyip çocuklarını yanına çağıran oyuncu, plajı terk ederken muhabirlere bağırdı.

Oyuncu Özgü Namal'ı sinirlendiren olay! Çılgına döndü!

“Onlar isteyebilir, ben istemiyorum”

“Burası özel bir alan, beni çekemezsiniz. Hemen silin o fotoğrafları” diyen Özgü Namal, “Sizi burada çekmemizde yasal anlamda bir sıkıntı yok. Lütfen sakin olun” cevabını alınca daha da sinirlendi.

Oyuncu, aynı gün aynı yerde eşi ve çocuğuyla görüntülenen Azra Akın’ın oturduğu yeri işaret ederek şöyle dedi:

“Buradakiler çocuklarının çekilmesini isteyebilir ama ben istemiyorum, ben onlar gibi değilim!”

“Fotoğrafları silmeyin abi”

Özgü Namal’ın sinirli şekilde uzaklaşmasının ardından muhabirlerin yanına gelen oğlu Nefes, kısık sesle “Abi fotoğrafları bence silmeyin, çünkü ben gazetede çıkmak istiyorum” dedi.

Nefes’in bu isteği gülümsetti.

Oyuncu Özgü Namal'ı sinirlendiren olay! Çılgına döndü!

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN