Oyuncu Reese Witherspoon, 12 yıllık evliliğini sonlandırdı

Reese Witherspoon ve Jim Toth, ortak bir Instagram gönderisinde ayrıldıklarını duyurdular. Çift 12 yıllık evliliklerini bitirmenin zor bir karar olduğunu belirtti.

Oyuncu Reese Witherspoon, 12 yıllık evliliğini sonlandırdı

Ünlü oyuncu Reese Witherspoon ve eşi Jim Toth, 12 yıllık evliliklerini bitirdi. Çift 24 Mart Cuma günü bir Instagram gönderisinde haberi duyururken şu satırlara yer verdi:

“Paylaşacak bazı kişisel haberlerimiz var… Büyük bir özen ve düşünceyle bu zor kararı verdik. Birlikte harika yıllar geçiriyoruz ve birlikte yarattığımız her şeye derin bir sevgi, nezaket ve karşılıklı saygı ile ilerliyoruz.”

Çift boşanma kararlarını açıklamaya şu özlerle devam etti:

“Bir sonraki bölümde ilerlerken en büyük önceliğimiz oğlumuz ve tüm ailemiz. Bu konular asla kolay değil ve son derece kişisel. Şu anda herkesin ailemizin mahremiyetine gösterdiği saygıyı gerçekten takdir ediyoruz.”

Oyuncu Reese Witherspoon ve Jim Toth, 12 yıllık evliliğini sonlandırdı

Çifte yakın bir kaynak, “Onlar gerçekten çok iyi arkadaşlar ve bu çok dostane bir karar. Birlikte ortak ebeveynlik yapmaya o kadar bağlılar ki. Tüm ailelerine yatırım yapıyorlar ve bunu herkes için mümkün olduğunca sorunsuz hale getiriyorlar” dedi.

47 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu ve 52 yaşındaki menajer, Aralık 2010’da nişanlandıktan sonra Mart 2011’de sade bir törenle evlenmişlerdi. Ertesi yıl, Tennessee James adında bir erkek çocuk dünyaya getirdiler.

Reese Witherspoon’un ilk eşi Ryan Phillippe’den de iki çocuğu var. (Sözcü)