Oyuncu Seda Demir'in acı günü

Bir döneme damga vuran 'Yaprak Dökümü' dizisindeki 'Sedef' karakteriyle hafızalara kazınan Seda Demir, kedisi Yumuk'un hayatını kaybettiğini Instagram hesabından yaptığı duygusal bir paylaşımla duyurdu. Demir, paylaşımında '17 senelik canımın bir parçasını, yeşil gözlü oğlumu Yumuk'umu toprağa gömdüm bugün' ifadelerine yer verdi.

Oyuncu Seda Demir'in acı günü

''Yıldız Masalı'', ''Beyaz Karanfil'', ''İntikam'', ''Evlenmeden Olmaz'', ''Şimdi Yandık'' gibi yapımlarda kamera karşısına geçen ve 2006-2010 yılları arasında Kanal D'de yayımlanan 'Yaprak Dökümü'nde canlandırdığı karakterle adını geniş kitlelere duyuran Seda Demir, 17 yıldır aynı evi paylaştığı kedisi Yumuk'un hayatını kaybettiğini duyurdu.

''Yeşil gözlü oğlumu toprağa gömdüm''

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ''17 senelik canımın bir parçasını, yeşil gözlü oğlumu Yumuk'umu toprağa gömdüm bugün'' ifadelerini kullanan oyuncu, sözlerine şöyle devam etti:

“Erdem Akdoğan sen olmasan başaramazdım. Allah razı olsun. Bazı şeyler bir günlük ama yardım istemek, o anı paylaşmayı istemek bir ömürlük. Kimler kimler arandı, bir canım ciğerim Erdem abim 'aaa' demeden geldi. Yumuk giderken bile öğretti bana öğreteceğini meleğim. Nurlar içinde uyusun. Gideceği yerde mutlu ve huzurlu olsun.”

Oyuncu Seda Demir'in acı günü