Oyuncu Serenay Sarıkaya, evini ve arabasını değiştiriyor

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz perşembe günü öğlen saatlerinde otomobiliyle evine doğru giderken aracı kimliği belirsiz kişi tarafından tekmelenmişti. Oyuncu, yaşanan olayın ardından evini ve arabasını değiştirme kararı aldı.

Oyuncu Serenay Sarıkaya, evini ve arabasını değiştiriyor

Otomobiliyle Etiler'deki evine doğru giderken aracı tekmelenen Serenay Sarıkaya, yaşanan tatsız olayın ardından harekete geçti.

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; ünlü isim, evini ve arabasını değiştime kararı aldı. Anadolu yakasından ev bakan Serenay Sarıkaya'nın, özel güvenliği olan siteli bir yere taşınacağı öğrenildi.

Ayrıca sabah saatlerinde polis ekipleri, 29 yaşındaki oyuncunun evine giderek kendisinden takıntılı hayranıyla ilgili bilgi aldı.

"Böyle bir şeyi tahmin etmemiştim"

Ünlü oyuncu, iki gün önce de Maslak'ta objektiflere yansımıştı. Serenay Sarıkaya, "Uzun zamandır yakın çevreme ve bana tehdit oluşturacak hareketlerde bulunuyordu. Evime kadar gelip böyle ciddi şeyler yapacağını düşünmemiştim açıkçası." açıklamasını yapmıştı.

"Şikayette bulunduk"

Sarıkaya, daha sonra "Ofis arkadaşlarımı da korkuttu, araçlara da zarar verdi. Dün de benim yardımcım Fatih Bey'e otomobili sürerken saldırdı. Şikayetçi oldum, Fatih Bey de şikayetini dile getirdi. Bugün tekrar görüşmeye gideceğiz, halledeceğiz inşallah." ifadelerini kullanmıştı.