Oyuncu Songül Öden, kaza sahnesinde hastanelik oldu

Oyuncu Songül Öden, Halit Ergenç'le başrol oynadığı Nomen dizisinin setinde büyük bir tehlike atlattı. Öden, apar topar hastaneye kaldırıldı.

Oyuncu Songül Öden, kaza sahnesinde hastanelik oldu

Türkiye’nin en başarılı kadın oyuncularından Songül Öden, yaz sezonunda 2 dizide birden oynuyor. İki proje de Disney Plus için çekiliyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Songül Öden’in ilk oynadığı dizi Aras Bulut İynemli’nin ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e hayat verdiği Lanistar Medya imzalı “Atatürk” projesi… Öden, dev prodüksiyonlu dizide Zübeyde Hanım’a hayat veriyor.

Diğer proje ise, Songül Öden’in Halit Ergenç ve Melis Sezen’le başrol oynadığı Medyapım’ın “Nomen” adlı dizisi… Dizide Halit Ergenç’in eşine hayat veren Öden, kaza sahnesini çekmek için gittiği sette hastanelik oldu.

Özer Feyzioğlu’nun yönettiği Nomen’de kontak açık bırakılınca araç kaza moduna geçti ve aniden airbag açıldı. Koltukta sıkışan, karın ve kol bölgeleri darbe alan oyuncu apar topar hastaneye kaldırıldı.

İlk müdahelesi yapılan ve taburcu edilen Öden, yaşadığı şoku uzun süre üzerinden atamadı. Ünlü oyuncu, Atatürk dizisinin çekimlerine devam ediyor.