Oyuncu Tuba Büyüküstün'den kafaları karıştıran paylaşım!

Oyuncu Tuba Büyüküstün, önceki gün günlüğünden parçalar paylaştı. Oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımında 'Sevgilim, nasıl özlemişim oranda buranda olayı. Kokunun burnuma dolmasını nasıl özlemişim' notu yazıyordu. Paylaşımında bu sözlerin üstündeki 27 Ocak 2019 tarihi dikkat çekti. Tuba Büyüküstün, o dönem işletmeci Umut Evirgen ile beraberdi.

Oyuncu Tuba Büyüküstün'den kafaları karıştıran paylaşım!

Şimdilerde Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayan işletmeci Umut Evirgen ile 3 yıllık ilişkisini 2020’de bitiren ve uzun süredir kimseyle görüntülenmeyen Tuba Büyüküstün, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı.

“Sevgilim, nasıl özlemişim”

Büyüküstün, önceki gün Instagram hesabından günlüğünden parçalar paylaştı.

Oyuncunun 27 Ocak 2019 tarihli sayfasında ise şu sözler yazıyordu:

“Sevgilim, nasıl özlemişim oranda buranda olmayı. Avare dolanmayı böyle. Her sokağında sağa sola bakınarak hiçbir şey yapmak zorunda olmadan. Kokunun burnuma dolmasını nasıl özlemişim sevgilim. Seninle vakit geçirmeyi, dikkatimizi dağıtacak hiçbir şey olmadan etrafımızda. Sokaklarında dolaşırken çıkartıyorum üzerimdekileri bir bir. Üşümekten kormadan. Aslında ne çok korkarım üşümekten bilirsin. Üst üste giyinirim kışın, kat kat… Ama bugün hafif yağmurlu soğuğunda, sokaklarında adım attıkça tek tek terk ediyorum katlarımı.”

Oyuncu Tuba Büyüküstün'den kafaları karıştıran paylaşım!

Tuba Büyüküstün, o tarihte Umut Evirgen ile beraberdi.