Özel gereksinimli bireylerin hayatını kolaylaştıran sosyal sorumluluk projesi hayata geçti

Ucanbe Digital'in kurucuları Şahin ve Süeda Erdemir, insanların hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan bir uygulama ile engellilerin toplumsal yaşama daha kolay bir şekilde katılmalarına yardımcı olmayı hedefliyorlar. Geliştirdikleri Oorly Uygulaması ile işletmeler web sitesi trafiğini ve potansiyel müşterileri kaybetmek zorunda kalmayacaklar.

Özel gereksinimli bireylerin hayatını kolaylaştıran sosyal sorumluluk projesi hayata geçti

Ucanbe Digital, sosyal sorumluluk taşıyan ve teknolojinin gücünü insanların yaşamlarını iyileştirmek için kullanmaya kararlı bir şirket olarak, özel gereksinimli bireylerin günlük yaşamlarını kolaylaştırmak ve desteklemek amacıyla Oorly adlı yenilikçi bir uygulama geliştirdi.

Oorly Nedir?

Oorly, web siteleri için bir dizi etkileyici özellik sunan ve kullanıcıların hayatını daha kolay ve erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan bulut tabanlı bir mini uygulamadır. Özel gereksinimli bireyler için tasarlanmış olan bu uygulama, okuma güçlüğü ve dikkat dağıtıcı unsurlardan etkilenen bireylerin web sitelerini daha rahat gezmesini sağlayarak, kullanıcıların içeriklere daha kolay erişim sağlamalarına yardımcı olur.

Engellilerin hayatını kolaylaştıran sosyal sorumluluk projesi hayata geçti