Özel gösterimi yapılan Dijital Esaret, izleyenlerden tam not aldı

Senaryosunu Birol Güven'in kaleme aldığı, yılın en çok merak edilen filmlerinden Dijital Esaret'in özel gösterimi yapıldı. Usta oyuncu Rasim Öztekin'in ve Çökertme Koyu'nda yanmadan önceki son filmi olan Dijital Esaret izleyenlerden tam not aldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Farklı hikayesiyle merak uyandıran, başrolünde usta oyuncu Rasim Öztekin’in yer aldığı “Dijital Esaret” filminin İstinye Park’ta özel gösterimi yapıldı.

İzleyenlerden tam not alan film, 27 Mayıs’ta sinemaseverlerle buluşuyor.

Mandıra Filozofu’nun yazarından aynı mekanda yeni film

Mandıra Filozofu filmiyle adından söz ettiren Bodrum Çökertme Koyu yanmadan önce, bu filme özel olarak hazırlanan platoda çekilen “Dijital Esaret”, hikayesiyle olduğu kadar doğal güzellikleri yansıtan görüntüleriyle de dikkat çekiyor.

Özel gösterimi yapılan Dijital Esaret, izleyenlerden tam not aldı

İnsanlığın internet ile imtihanı

“İnsanlığın internet ile imtihanı” temasıyla yola çıkan film, dijital suç işleyen gençlerin getirildikleri bir cezaevinde yaşadıklarını konu alıyor.

Senaryosunu Birol Güven’in kaleme aldığı ‘Gençler için Mandıra Filozofu tadında’ yorumları alan filmin yönetmenliğini ise Emre Kavuk üstleniyor.

Dijital Esaret’te Rasim Öztekin’e; Özgün Çoban, Yeşim Alıç, Zümra Atalay,  Simay Barlas, Kaan Sevi, Ufuk Meriç, Özlem Mahmutoğlu, Ümit Ünker, Birce İrem İliçan, Eray Ertüren, Elif İşçi, Merve Sevin, Arda Adil Görgen, Doğa Konakoğlu, Burçin Serdar, Ecem Atalay, Onu Alp Demir, Ozan Bozbura, Baran Taylan Yolalan gibi birbirinden yetenekli genç isimler eşlik ediyor.

Özel gösterimi yapılan Dijital Esaret, izleyenlerden tam not aldı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN