Pınar Deniz'e Produ Ödülleri'nde 'Yabancı Dilde En İyi Kadın Oyuncu' ödülü

Latin Amerika'nın Emmy'leri olarak bilinen Produ Ödülleri'nde 'Yabancı Dilde En İyi Kadın Oyuncu' ödülü, Pınar Deniz'in oldu.

Pınar Deniz'e Produ Ödülleri'nde 'Yabancı Dilde En İyi Kadın Oyuncu' ödülü

Yer aldığı tüm projelerdeki başarılı oyunculuk performanslarıyla alkışları toplayan Pınar Deniz’e yeni bir ödül daha geldi.

Ay Yapım’ın en beğenilen dizilerinden Yargı’daki Ceylin rolü ile başarılı oyuncu Latin Amerika’nın Emmy’leri olarak bilinen Produ Ödüllerinde “Yabancı Dilde En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü kazandı.

Latin Amerika ve İspanya’yı kapsayan İspanyolca yayıncılık dünyasının en büyük ödülleri 1 Kasım’da gerçekleştirilen ödül töreni ile sahiplerini buldu.

“Yabancı Dilde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü”nü kazanan Pınar Deniz, ödül törenine bir teşekkür videosu ile katıldı.

Türkiye’de Kanal D’de üçüncü sezonu yayınlanan Yargı dizisi, Avrupa, Asya ve Orta Doğu’nun yanı sıra Latin Amerika’da da çok büyük ilgi görerek hem seyircilerin hem de eleştirmenlerin favorisi, uluslararası bir fenomene dönüşmüştü.

Yargı, geçtiğimiz ay açıklanan Amerikan Televizyon Akademisi’nin verdiği Uluslararası Emmy Ödüllerinde de “En İyi Telenovella” kategorisinde aday gösterilen Türkiye’den tek yapım oldu.