Robert De Niro'nun torununun ölüm nedeni belli oldu

2 Temmuz'da hayatını kaybeden Robert De Niro'nun torunu Leandro De Niro Rodriguez'in ölüm nedeni belli oldu.

Robert De Niro'nun torununun ölüm nedeni belli oldu

Mayıs ayında 7'nci kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan Robert De Niro ve ailesi, geçtiğimiz günlerde ani ölüm acısıyla sarsılmıştı. Ünlü oyuncunun büyük kızı Drena De Niro'nun 19 yaşındaki oğlu Leandro De Niro Rodriguez, 2 Temmuz'da yaşamını yitirmişti.

Haberi, Robert De Niro'nun kızı Drena De Niro, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu.

"Keşke şu anda seninle olsaydım"

Drena De Niro yaptığı açıklamada, "Benim güzel tatlı meleğim. Seni karnımda hissettiğim andan itibaren seni kelimelerin veya açıklamaların ötesinde sevdim. Sevincim oldun. Kalbim ve hayatımdaki her zaman saf ve gerçek olan şeydin. Keşke şu anda seninle olsaydım. Keşke seninle olsaydım. Sensiz nasıl yaşanır bilmiyorum ama yaşayacağım. Devam etmeye ve annen olurken bana hissettirdiğin sevgiyi ve ışığı yaymaya çalışacağım" ifadelerini kullanmıştı.

"Torunumun ölümünden dolayı üzüntülüyüm"

Torunu Leandro De Niro Rodriguez'in acısıyla sarsılan Robert De Niro, konuyla ilgili basın sözcüsü aracılığıyla üzüntüsünü dile getirmişti. "Sevgili torunum Leo'nun ölümünden dolayı çok derinden üzüntülüyüm" diyen Robert De Niro, taziye dilekleri için teşekkür etti ve bu zor zamanda ailesinin yasına ve mahremiyet isteklerine saygı gösterilmesini rica etmişti.

Ölüm nedeni belli oldu

Oscar ödüllü oyuncu Robert De Niro'nun torunun ölüm nedeni belli oldu.

Ünlü oyuncunun kızı Drena De Niro, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklamada bulundu: Birisi ona fentanil (fentany) satmış. Hâlâ bu şeyleri satan ve satın alanlara söylüyorum, oğlum artık bizimle değil.

Leandro De Niro Rodriguez, bir evde "beyaz toz bir maddenin" yanında ölü bulunmuştu. Polis, De Niro'nun uyuşturucu nedeniyle hayatını kaybetmiş olabileceği şüphesine odaklanıyordu.

Fentanıl nedir?

Morfinden daha güçlü olduğu bilinen, kırmızı reçeteyle satın alınabilen Fentanil, ilk olarak laboratuvar ortamında üretilip tıp dünyasında etkili bir ilaç olarak kullanıldı. Anestezi sırasında ve ağrı tedavisinde ağrı kesici olarak kullanılan Fentanil, yüksek bağımlılık riski taşıyor.