Şarkıcı Hadise, yeni yıldan ne diledi?

Etiler'de görüntülenen Hadise, mekanda bir erkekle eğlendiği iddialarının sorulması üzerine kahkaha attı. Ünlü şarkıcı, basın mensuplarının, '2023 sizin yılınız mı olacak? Yeni bir aşk olabilir mi?' sorusuna ise, 'Aşk dolu, güzel bir sene olsun hepimiz için' yanıtını vererek akıllarda soru işareti bıraktı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre; Hadise, Etiler'deki bir mekandan Galatasaraylı futbolcu Dries Mertens, eşi Katrin Kerkhofs ve arkadaşları ile birlikte çıkarken görüntülendi. Yakın arkadaş oldukları bilinen Hadise ile Mertens çifti, ayrı ayrı otomobiller ile mekandan ayrıldı.

Çıkışta basın mensuplarına, "Yeni yıla bomba gibi girdik" diyen Hadise, "Sahnemizdeydik... Yeni yıla harika bir giriş yaptık. Ekip arkadaşlarımla birlikte çok güzel bir konser gerçekleştirdik. Biraz önce güzel dostlarımızla da yemekteydik" ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Hadise, yeni yıldan ne diledi?

İmalı tebessüm

Geçtiğimiz haftalarda Hadise ile Reza Zarrab'a ait oldukları iddia edilen mesajlar hızla sosyal medyada yayılmıştı. Hadise, gazetecilerin konuyla alakalı, "Gelen yorumları nasıl değerlendiriyorsunuz? Bazen göndermeli paylaşımlar yapıyor gibisiniz" sözleri üzerine imalı bir tebessümde bulundu. Ünlü şarkıcı, "Yorumları güzel değerlendiriyoruz. Her şey güzel gidiyor" şeklinde konuşmakla yetindi.

Şarkıcı Hadise, yeni yıldan ne diledi?

Aşk dolu bir yıl diledi

Mekanda bir erkekle eğlendiği iddialarına gülen Hadise, "2023 sizin yılınız mı olacak? Yeni bir aşk olabilir mi?" sorusuna da otomobiline bindikten sonra camını açarak cevap verdi.

Hadise, "Gerçekten çok tatlısınız. Sizleri seviyorum. Güzel bir sene olsun hepimiz için. Aşk dolu..." yanıtını vererek, akıllarda soru işareti bıraktı.

Hızla oradan ayrıldıktan sonra soluğu Gayrettepe'deki bir mekanda alan ünlü şarkıcı, dostlarıyla gece boyunca eğlendi. Sabaha karşı mekandan ayrılan grup, daha sonra evlerine dağıldı.

Şarkıcı Hadise, yeni yıldan ne diledi?

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN