Şarkıcı Zeynep Bastık, doktor engeline takıldı

2 hafta önce evinin merdivenlerinden düşerek omurga kemiklerini kıran şarkıcı Zeynep Bastık'a doktoru sahneye çıkmasına izin vermedi.

Şarkıcı Zeynep Bastık, doktor engeline takıldı

Şarkıcı Zeynep Bastık, 15 gün önce evinin merdivenlerinden kayarak düşmüş ve omurga kemiklerinden iki tanesini kırmıştı.

Dün gittiği doktor kontrolünde iyileşme sürecini tamamlamadığı için Bastık’a Ocak 2023 ortasına kadar sahne izni çıkmadı.

Instagram hesabından açıklama yapan Zeynep Bastık, “Merhabalar, dün doktor kontrolüme gitmemin üzerinden son durumum güncellendi.  İyileşiyorum, iyi bir yol da katettim aslında. Fakat bu tarz kırıklarda süreci uzatmamak ve sonrasında daha büyük sancılara yol açmaması açısından 6 haftayı tamamlamamız gerekiyor.

Ben daha 15 gündür yaşıyorum bu süreci. Dün doktora gittim. Ayın 30’unda İzmir’de, yılbaşında da Ankara’da konserim vardı. Bunları yapıp yapamayacağımı sordum . Yürüyebiliyorum, hareket edebiliyorum fakat sola doğru eğilmek ya da bacağımı fazla öne atmak gibi şeyler olmuyor. Kendimi sahnede performans sergilerken düşünürsem birçok şeyi yapamayacağım gerçeğiyle yüzleştim dün.

Ocak 20’lerin başı gibi sürecim bitmiş oluyor. O süreye kadar konser yapmam kesinlikle yasak. Önümüzdeki konserlerimiz maalesef iptal olmak durumunda. Çok istiyordum bu konserleri yapmak, sizlerle buluşmak ama ocakta bomba gibi döneceğim. Sizi seviyorum” ifadelerini kullandı.