Sedef İybar, Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu, çok özel bir gösteri ile İstanbul Komedi Festivali'ndeydi

BKM Organizasyonu ile bu yıl Maximum Kart ana sponsorluğunda 6. kez düzenlenen İstanbul Komedi Festivali geçtiğimiz akşam Maximum Uniq Box'da, festivale özel olarak hazırlanan etkinliklerden 'Aşk Boğazdan Geçeri Mi?'de Sedef İybar, Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu'yu ilk kez seyirci ile buluşturdu.

Sedef İybar, Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu, çok özel bir gösteri ile İstanbul Komedi Festivali'ndeydi

Aslı Şafak, Begüm Karamahmutoğlu, Berna Sağlam Naipoğlu, Demet Akbağ, Erol Tezman, Hülya Eltemur, Özlem Cankurtaran, Serdar Eren, Siren Ertan, Şenay Abacı, Tuna Öztürk, Yasemin Kamhi gelen konuklar arasındaydı.

Kalbe giden yol boğazdan geçer mi geçmez mi?

İstanbul’dan boğaza, boğazdan İstanbul’a, aşkın kalbine giden yol boğazdan geçer sözüne yakışır aşk dolu İstanbul sofralarına, yemeklerine ve tarihine tanıklık edilen, tadı damakta kalan lezzetli sohbet seyirciden tam not aldı.

“Kalbe giden yol boğazdan geçer mi, geçmez mi?” sorusuna yanıt aranan gecede, seyircinin de sohbete katılımı ile etkinlikte keyif dolu anlar yaşandı.

Kahkahanın, aşkın, tarihin ve lezzetli sohbetin eksik olmadığı bu özel gösteride katılımcılar unutamayacakları bir gece yaşadı.