Selen Görgüzel eğlencesi Miray Cruise'de

Müzikli sahnelerin en eğlenceli isimlerinden Selen Görgüzel, duruşu, repertuarı ve doğallığıyla kendine özgü Selen Görgüzel eğlencesini izleyicisine geçirdi.

Selen Görgüzel eğlencesi Miray Cruise'de

Dur durak bilmeden kendi eğlencesini sahnede izleyicisi ve alkışlarla taçlandıran güzel şarkıcı sahne Showlarıyla da tam not alıyor.

1 Ağustos tarihinde Aşk gemisi olarak da anılan Miray Cruise sahnesinde olacak olan Selen Görgüzel, geminin ziyaretçilerini coşturacak ve coşacak.

Kendisi için hem iş hem tatil olduğunu dile getiren Selen Görgüzel, farklı ve özel bir sahne olacağını da sözlerine ekledi.

1 Ağustos Miray Cruise Yunan adalarına yapacağı seferde başarılı isim Selen Görgüzel sahne alacağı duyulunca 1 ay öncesinden rezervasyonlar başladı ve yoğun ilgi olduğu konuşuluyor.

Miray Cruise sahibi Vedat Uğurlu, bu ilgi alakadan çok memnun olduğunu dile getirirken “Biz Turizm ve hizmet sektöründe kendimizle yarışıyoruz, her seferinde kendimizi aşmayı başarıyoruz. Yunan adalarına yaptığımız gezilerin yoğun ilgi görmesi bizi mutlu ediyor, Miray Cruise içinde yaptığımız aktiviteler yoğun ilgi görüyor, biz mutluluğu, eğlenceyi karadan denize taşıdık, Selen Görgüzel hanımın sahne alacağı tur ilede gördüğü alakayla bir kez daha ispatladık” dedi.