Selen Görgüzel'in zayıflama formülü şaşırttı

Hamdi Alkan'la yollarını ayıran Selen Görgüzel, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Daha önce yüzüne sünnet derisinden elde edilen hücre enjekte ettiren ve vücuduna ayı kanı enjekte ettirmek için araştırma yaptığını açıklayan şarkıcı, son zamanlarda iştahının arttığını söyledi. Görgüzel'in zayıflamak için geliştirdiği formül dikkat çekti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Yönetmen Hamdi Alkan (55) ile 8 yıl süren evliliğini geçtiğimiz mart ayında tek celsede sonlandıran Selen Görgüzel, boşanma sonrası gündemden düşmüyor.

Tartışma yaratacak açıklamalarda bulunan 43 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu, evlilikle ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

“Bekarlığa alıştım. Keşke daha önce bekar kalsaymışım, keşke hiç evlenmeseymişim. Bence evlilik kesinlikle insan doğasına aykırı bir şey.”

"İyi geliyormuş"

Vücuduna ayı kanı enjekte ettirmek için araştırma yaptığını söyleyen ünlü isim, "Ayılar altı ay yattıkları için kas erimesi olmuyor ve araştırmalar sonucu hayvanların kanının insanlara faydalı olduğu açıklandı. Şimdi nerede yapılıyor araştırıyorum bunu yaptıracağım. Kas ve kemik yapısına iyi geliyormuş" demişti.

Sünnet derisinden elde edilen kök hücre enjekte ettirmişti

Selen Görgüzel, daha önce de yüzüne sünnet derisinden elde edilen kök hücre enjekte ettirmiş ve konuyla ilgili; "Anlatsam inanmazsınız, böyle bir yöntem gelişmiş, sünnet artıklarından elde edilen kök hücreler cilde çok iyi geliyor, bende bu yöntemle cilt bakımı yaptırdım, bu sistem tamamen hukuksal ve tüm izinleri de alınmış" demişti.

Selen Görgüzel'in zayıflama formülü şaşırttı

"Ortalık kasıp kavrulacak"

Milliyet’ten Seçkin Şenvardar’ın haberine göre, Selen Görgüzel, yeni yıl için kıyafet provasına geldiği Nişantaşı Citys'te objektiflere yansıdı.

Bu sıralar iki heyecanı bir arada yaşadığını, hem yeni single çıkaracağını hem de bir dizi projesinde yer alacağını açıklayan Selen Görgüzel, "Hem yeni şarkım çıkacak hem de bir dizi projesiyle ekranlara geleceğim. Merak uyandırmak için söylemiyorum ama sürprizi büyük bir proje. Ortalık kasıp kavrulacak" diye konuştu.

"İştahımın kapanması lazım"

Yoğun iş temposundan dolayı aşka vakit ayıramadığını da sözlerine ekleyen ünlü oyuncu ve şarkıcı, aldığı kilolarını vermek için ise aşk acısına ihtiyacı olduğunu söyleyip şöyle devam etti:

"İşten güçten koşturmadan aşka vakit kalmıyor ama bir an önce aşık olup ayrılmak istiyorum. Çünkü çok güzel zayıflıyorum böylelikle. 'Bir aşık olup ayrılsam da şöyle bir aşk acısı çeksem' diyorum. Bu ara iştahım çok açıldı acilen bir aşk acısına ihtiyacım var. İştahımın kapanması lazım."

Selen Görgüzel'in zayıflama formülü şaşırttı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN