Selin Şekerci, evlenme gerekçesini açıkladı! Aslı Enver detayı dikkat çekti!

Oyuncu Selin Şekerci, bir projede önceliğinin hiçbir zaman para olmadığını vurgularken 'Para işinden asla anlamam, beni bedava da oynatabilirler. O konuları çok bilmiyorum. Keşke önceliğim para olsa' açıklamasını yaptı. Yeni bir ilişkiye başladığı Osman Yalın ile geçtiğimiz temmuz ayında ilk kez el ele görüntülenen 33 yaşındaki güzel, çocuk yapmak için evlenebileceğini söyledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Selin Şekerci, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Dizi senaryoları okuduğunu ve son olarak Çağan Irmak'ın 'Sevda Mecburi İstikamet' filminde rol aldığını söyleyen Şekerci, "Set çok huzurluydu nasıl geçtiğini anlamadık, altı hafta güzel çalıştık. Çağan hoca ile zaten ikinciye çalışıyorum, çalışması kolaydır ama bir o kadar da disiplinlidir. Sistemli olduğu için sette her şey rahat geçiyor" dedi.

Selin Şekerci, evlenme gerekçesini açıkladı! Aslı Enver detayı dikkat çekti!

"Keşke paraya kafam çalışsa"

Milliyet'ten Seçkin Şenvardar'ın haberine göre, son yıllarda dijital platformda yayınlanan projelerde yer alan Şekerci, oyuncuların uzun dizi süreleri nedeniyle dijital mecraları tercih ettiğini söyledi:

“Bu aralar okuyorum bir şeyler ama daha değişik planlarım var. Dijital platform ister istemez hepimizi cezbediyor çalışma şartları yüzünden çünkü haftalık iş yetiştirmek çok zor. Para işinden asla anlamam, beni bedava da oynatabilirler. O konuları çok bilmiyorum. Bir şeyi çok seversem oynuyorum onunla ilgili hiçbir derdim yok. Çok anladığım şeyler değil. Para kazanmamız gerekiyor tabii hayatımız devam ettirmek için ama o konular benim önceliğim olmuyor. Keşke biraz önceliğim para olsa ona da kafam çalışsa ama oraları çok bilmiyorum. 3.5 yıldır ulusal kanallara bir şey yapmıyorum, o yüzden dijtal ile ulasal kanallardaki oyuncuların kazançlarını net olarak bilmiyorum.”

Selin Şekerci, evlenme gerekçesini açıkladı! Aslı Enver detayı dikkat çekti!

"Büyümeyi estetik sayıyorlar"

Kendisi gibi birçok ünlü ismin çocuk yaşlarda oyunculuğa başladığını ve setlerde büyüdükleri için öncesi ve sonrası hallerinin estetik olarak algılandığını dile getiren oyuncu, "O konularda aşırı rahat konuşuyorum yaptırdığım şeyleri de söylemiştim zaten. Çok erken başladık sektöre hepimiz, 18-19 yaşındaydık. Sektöre başkalaşım yaşadık tabii. Büyümeyi de estetik olarak algılıyorlar. Müdahaleler var, burnuma botoks yaptırıyordum onu da bıraktım" ifadelerini kullandı.

Selin Şekerci, evlenme gerekçesini açıkladı! Aslı Enver detayı dikkat çekti!

"Çocuk için evlenmek isterim"

Osman Yalın ile yeni bir aşka yelken açan ve çocuk yapmak için evlenebileceğini söyleyen Şekerci, arkadaşı Aslı Enver'in hamilelik haberine de çok sevindiğini belirtti:

“Güzel gidiyor. Evlilik kısmet, olursa olur. Aslı'nın ne güzel oldu, sürpriz oldu. Öyle sürprizlere yani kapalı değilim ama daha çok plan yapmayı tercih ederim. Evlenmek isterim tabii bebek için. İnşallah bana da olur öyle şeyler.”

Selin Şekerci, evlenme gerekçesini açıkladı! Aslı Enver detayı dikkat çekti!

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN