'Cimri' ve 'Neyzen Tevfik Hiç' oyunları, ilk kez Bostancı Gösteri Merkezi'nde

BKM, Maksimum Kart ana sponsorluğunda düzenlenen İstanbul Komedi Festivali ile 6. yılında, sezon boyunca kapalı gişe sahnelenen 'Cimri' ve 'Neyzen Tevfik Hiç' oyunlarını ilk kez Bostancı Gösteri Merkezi'nde seyirciyle buluşturacak.

'Cimri' ve 'Neyzen Tevfik Hiç' oyunları, ilk kez Bostancı Gösteri Merkezi'nde

23 Kasım’da 8 sezondur kapalı gişe sahnelenen ve Semaver Kumpanya tarafından sahneye taşınan Moliere’nin ünlü eseri “Cimri”oyunu, Tansu Biçer’in yorumu ve Serkan Keskin’in çok konuşulan“Harpagon”performansı ile

29 Kasım’da ise, “Hiç’liğinKralı: ”Neyzen Tevfik’in hayat hikayesine ve dünyasına ışık tutan Uğur Yücel’in yıllar sonra tiyatro sahnelerine döndüğü tek kişilik oyunu Neyzen Tevfik “Hiç” Bostancı Gösteri Merkezi’nde ilk kez seyirciyle buluşacak.

Biletler, biletix’te!

23 Kasım “Cimri”: https://www.biletix.com/etkinlik/2IF99/TURKIYE/tr

29 Kasım “UğurYücel – NeyzenTevfikHiç”:

https://www.biletix.com/etkinlik/2IF54/TURKIYE/tr

Türkiye’de mizah alanında trendleri belirleyen, alternatif ve avangart projelere zemin hazırlayan BKM, Maksimum Kart ana sponsorluğunda düzenlenen İstanbul Komedi Festivali ile 6. yılında da komedinin kalbi İstanbul’a neşe getiriyor.

İstanbul Komedi Festivali; söyleşiler, stand-up’lar, doğaçlama gösteriler, kapalı gişe tiyatro oyunları ve çocuk etkinliklerinin yanı sıra bu yıl İngiliz komedyenleri Türk izleyicisi ile buluşturacak ve Brand Week’te yer alacak. Festival her yıl olduğu gibi, 6. yılında da çıtayı yükselterek sahneye yeni isimler, şehrin etkinlik takvimine yepyeni gösteriler kazandıracak.

İstanbul KomediFestivali, yerli&yabancı dopdolu programıyla “Maksimum eğlence, Maksimum kahkaha” mottosuyla 5 Kasım – 4Aralık 2023’te!

https://www.istanbulkomedifestivali.com