Sera Tokdemir ve Gökhan Göz'ün aşk yaşadığı ortaya çıktı

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ile olaylı bir şekilde ayrılan iş insanı Gökhan Göz, önceki gün Sera Tokdemir ile ilk kez görüntülendi. Bir yıldır tanıştıklarını söyleyen çiftten Sera Tokdemir, 'Gökhan'a şarkı yazdım. Aşk böyle bir şeymiş' açıklamasıyla şaşırttı.

Sera Tokdemir ve Gökhan Göz'ün aşk yaşadığı ortaya çıktı

Gülşah Saraçoğlu, adı Berdan Mardini'nin eski eşi Fatoş Yelliler ile yasak aşk iddiasına karışan iş insanı Gökhan Göz ile dördüncü kez ayrıldıklarını duyurmuştu.

Yelliler, "Eski eşimle boşanmakta olduğum aşamada, Gökhan Göz Bey ile tanışmış ve kendisiyle kısa bir arkadaşlığımız olmuştur. Gökhan Bey ile tanıştığım sırada kendimi Fransız kimliğimle tanıtmam dolayısıyla kendisi benim Türkiye'de kim olduğumu ve evli olduğumu bilmemekteydi" ifadelerini kullanmıştı.

"Herkes fıtratına uygun kişilerle"

Fatoş Yelliler'in bu itirafı kısa sürede gündem olurken, Berdan Mardini "Herkes fıtratına uygun kişilerle, olması gereken yerdedir. Ne kargayı gül bahçesine, ne de bülbülü çöplüğe alıştırabilirsiniz" mesajını paylaşmıştı.

İlişkisini duyurdu

Modacı Gülşah Saraçoğlu ile bir dargın bir barışık yaşadığı olaylı ilişkisiyle magazin gündemini uzun süre meşgul eden Gökhan Göz'ün yeni aşkı ortaya çıktı.  Ünlü iş insanı Gökhan Göz sosyal medyada yaptığı paylaşımla oyuncu Sera Tokdemir'le ilişkisini duyurdu.

Sera Tokdemir ve Gökhan Göz'ün aşk yaşadığı ortaya çıktı

"Sera'm iyi ki varsın"

Milliyet'ten Hüseyin Altun'un haberine göre, ünlü iş insanı, 'Sera'm iyi ki varsın' notuyla Tokdemir'e verdiği çiçekleri sosyal medyada da paylaşıp aşkını ilan etti. Ünlü oyuncu Sera Tokdemir de sevgilisinin çiçeklerini arka planda 'Sesinde Aşk Var' şarkısı ile paylaştı.

"Bir aydır birlikteyiz"

Sera Tokdemir, önceki gün Watergarden İstanbul'daydı. Yanında yeni sevgilisi Gökhan Göz ile mekana gelen Tokdemir ve Göz, "Arkadaşlar evet doğrudur. Yaklaşık bir aydır birlikteyiz. Bir yıldır da tanışıyoruz" diyerek aşklarını ilan ettiler.

Sera Tokdemir ve Gökhan Göz'ün aşk yaşadığı ortaya çıktı

"Gökhan'a şarkı yazdım"

Mutlu olduklarını dile getiren Gökhan Göz ve Sera Tokdemir çiftinden Tokdemir ise şöyle konuştu:

“Gökhan'a şarkı yazdım. O da yakın zamanda çıkacak. Aşk böyle bir şeymiş. Şu an ipucu veremiyorum ancak yayınlandığı zaman göreceksiniz bence harika oldu.”

Sera Tokdemir ve Gökhan Göz'ün aşk yaşadığı ortaya çıktı