Seren Serengil'den flaş Hadise hamlesi! Dava açıyor! İşte nedeni..

Reza Zarrab'la gizli aşk yaşadığını iddia ettiği Hadise'nin şikayeti üzerine dün adliyeye gidip ifade veren Seren Serengil, bugün de sunuculuğunu yaptığı programda konuyla ilgili açıklamaya yaptı. Serengil, 'Zarrab'ın avukatını arayarak ifşa olan mesajları teyit ettim. Ebru Gündeş'e sormadan onu şahit yazdım, artık herkes her şeyi anlatsın' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Seren Serengil, Hadise ile Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab’ın bir dönem gizli aşk yaşadığını iddia etmişti. Bunun üzerine Hadise harekete geçerek Serengil hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Ebru Gündeş’i tanık olarak gösterdi

Suç duyurusunun üzerine Seren Serengil dün İstanbul Adalet Sarayı’na gidip ifade verdi. İşlemlerin ardından Serengil, “Hadise suç duyurusunda bulunmuş. Biz de tanıklarımızın isimlerini verdik” dedi.

Basın mensuplarının Hadise’nin ne konuda şikayetçi olduğunu sorması üzerine Seren Serengil, “Reza Zarrab ile yaşadığı gizli aşkla alakalı suç duyurusunda bulunmuş. Biz de Reza Zarrab’ın eski avukatı, Ebru Gündeş’in avukatı ve Ebru Gündeş’i şahit olarak gösterdik” açıklamasını yaptı.

“Mesajların doğru olduğunu öğrendim”

Seren Serengil, sunuculuğunu yaptığı programda şunları söyledi:

“Yayında iftira atmadık, mesajların arkasındayız. Reza Zarrab’ın avukatını arayarak mesajların ona ait olduğuyla ilgili teyit aldım. Mesajların doğru olduğunu öğrendim. İftira atıyorlar diyorsun da biz bunu niye yapalım. Biz bu zamana kadar kimseye iftira atmadık. Öyle olsaydı milyonlarca lira öderdik, RTÜK ve kanal izin vermezdi. Böyle bir şey olamaz. Ben bu mesajları geçen sene gördüm ama ifşa etmedim. Bana fake hesaptan geldiğinde avukatı arayıp sordum. Bu sene de bunların ilişkisi olduğu iddia edildiği için mesajlar gündeme geldi. Gazete ve diğer siteler bu mesajları yayınladığı için ben de konuşurum.

Hadise’ye iftira davası açacağım

Dün adliyeye gittiğimde Ebru Gündeş’i şahit olarak yazdım. Ondan özür dileyerek ve iznini almadan. Bize çamur atılmasını kabul etmiyorum. Ebru Gündeş boşanma davasında da bundan bahsetti. Ben o davada adı geçen ünlü kadının kim olduğunu söylemesini istiyorum. Reza Zarrab’ın eski avukatının da dinlenmesini istedim. Kim yalan söylüyor, söylemiyor öğreneceğiz. 300 tane mesaj var bunları ben mi yazdım? Hadise’ye bu konuyla ilgili iftira davası açacağım. Böyle bir şey mümkün bile değil.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN