Serenay Sarıkaya'dan olay yaratan ilişki itirafı

Bir dergiye konuşan Serenay Sarıkaya, ilişki itirafıyla şaşırttı. Oyuncu, 'İlişkilere hep bodoslama dalıyorum. Meslek hayatımdaki kadar kontrollü ya da kendime olduğum kadar sorgulayıcı değilim. Birden kendimi akışa bırakıveriyorum' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Bir yıldır birlikte olduğu işletmeci Umut Evirgen ile yollarını iki hafta önce ayıran Serenay Sarıkaya, Elle dergisine konuştu.

Serenay Sarıkaya'dan olay yaratan ilişki itirafı

Hayat kaygıları

Oyuncu, şunları söyledi:

"Bazen kendimi hayat koşturmasının içerisinde mecbur olduğum şeyleri yaparken buluyorum. Özümde kim olduğumu unutup rüzgara kapılıyorum. Hâlâ hayata karşı kaygılarım var. Çünkü çok uzun zamandır tek başına kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bir kadınım. Kendimden başka dayanağım yok. Kendime eziyet eden bir insanım. Çok fazla sorguluyorum.

Sürekli kontrollerin elimde olduğu bir hayatın söz konusu olamayacağının bilincinde olsam bile, ipleri birazcık bıraksam sanki bir şeyler yanlış gidecekmiş gibi geliyor."

Serenay Sarıkaya'dan olay yaratan ilişki itirafı

Akışa bırakıyor

"İlişkilere hep bodoslama dalıyorum. Meslek hayatımdaki kadar kontrollü ya da kendime olduğum kadar sorgulayıcı değilim. Birden kendimi akışa bırakıveriyorum. İlişkilerde en büyük engel insanın kendisi. İki kişilik bir şey yaşasan da o ilişkiden sana yansıyanlar senin görmek istediklerin. Karşı tarafa yansıttıkların da seninle ilgili. O nedenle hiçbir zaman tereyağından kıl çeker gibi kendimi sıyırmam; her zaman kendimle ilgili olan kısmı düşünürüm."

Serenay Sarıkaya'dan olay yaratan ilişki itirafı

Yarı yılan yarı insan ‘Şahmeran’ı konu alan bir dizi çeken Serenay Sarıkaya, “Sanki bir kapı açıldı ve tüm yollarım yılan sembolüne çıktı. Korktuğum bir hayvandı, ama bana çok uğurlu geldiğine inanıyorum” dedi.

Serenay Sarıkaya'dan olay yaratan ilişki itirafı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN