Sevgilim kiminle konuşuyor? WhatsApp'a canlı destek özelliği geliyor!

WhatsApp, platform için destek almanın kısa yolunu sunuyor. WhatsApp, uygulama içi sohbet desteği şu anda test aşamasında…

Sevgilim kiminle konuşuyor? WhatsApp'a canlı destek özelliği geliyor!

Dünyanın en popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, üzerinde çalıştığı yeniliklerde kullanıcılarına daha iyi deneyimler sunmak istiyor. Bu bağlamda Meta, yeni bir özelliği daha test ediyor. Wabetainfo tarafından ortaya çıkarılan detaya göre platform, kullanıcılara ulaşmayı daha da kolay hale getiriyor.

WhatsApp, uygulama içi sohbet desteği özelliğini test ediyor

WhatsApp kullanıcıları, platformla ilgili bir sorun yaşadıklarında e-posta adreslerini kullanarak iletişime geçebiliyorlar. Şirket, bunun daha kolay ve kısa bir yolu için yeni bir özellik sundu. Uygulama içi sohbet desteği olarak sunulan programa göre artık kullanıcılar, platform üzerinden sanki sohbet ediyormuş gibi yardım isteyebilecek.

WhatsApp uygulama içi sohbet desteği, şu anda Windows üzerinden test ediliyor. Windows 2.2322.1.0 için WhatsApp beta sürümünü kullanan her kullanıcı, bu özellikten faydalanabilir. Özelliği kullanmak isteyenler platformda yer alan “Bize Ulaşın” seçeneğini tıklayabilir.

Sevgilim kiminle konuşuyor? WhatsApp'a canlı destek özelliği geliyor!

Windows için WhatsApp 2.2322.1.0 beta sürümünde yer alan tek yenilik bununla da sınırlı değil. Platform, görüntülü aramalara ekran paylaşımı özelliğini getiriyor. Daha önce Android‘de test edilen bu özellik, nihayet Windows’ta da kullanılabilir olacak. Bu özellikle birlikte videolu sohbetlerde masaüstü ekranınızı diğer konuşmacılara açabileceksiniz.

Beta kullanıcıları, görüntülü görüşme kontrollerinde artık bir ekran paylaşımı seçeneği görecek. Bu alanda isterseniz belirli bir pencereyi isterseniz de masaüstünün tamamını görüntülü görüşmedeki katılımcılara paylaşabileceksiniz.

Arama sırasında mobil cihazlarda olan kullanıcılar da ekran paylaşımını görebilecek. (Shift Delete)