Şevval Sam, Yasak Elma'ya devam edecek mi? Eda Ece açıkladı!

Oyuncu Eda Ece, rol arkadaşı Şevval Sam'ın Yasak Elma'daki son durumunu paylaştı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Yasak Elma dizisinde her an her şey olabiliyor. Geçen yıl bitmesi planlanan dizi ani bir kararla devam ettirilmiş, ardından diziden ayrılacağı konuşulan Şevval Sam projeye devam etme kararı almış, ayrılması gündemde olmayan Nesrin Cavadzade ekibe veda etmişti.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, geçen yıl büyük bir patlamanın yaşandığı sezon finalinde, bu yıl trafik kazası yaşandı. Ve araçta olan Eda Ece, Şevval Sam ve Berk Oktay’dan kimin öleceği, kimin hayatta kalacağı merak konusu oldu.

Eda Ece projeye devam edeceği netlik kazanan ilk oyuncuydu, Berk Oktay da yaptığı veda açıklamasıyla projeden ayrıldığını duyurdu ve 60 bölüm boyunca yanında olan herkese tek tek teşekkür etti.

Ortada cevabı merak edilen tek soru Şevval Sam’ın diziye devam edip etmeyeceği yönündeydi. Bu sorunun yanıtını da bu akşam Disney Plus partisine katılan Eda Ece verdi.

Ünlü oyuncu, “Şevval diziden ayrılmadı. Onu da burada söylemiş olayım. Patronumuzun kararı… Dedi ki; bir ay dinlenin sonrasında konuşalım… Bize bir ay müsaade ettiler. Bir ay sonra konuşacağız” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN