Songül, Sadi'yi kurtarabilecek mi? Gelsin Hayat Bildiği Gibi, 29. bölüm özeti ve fotoğrafları yayınlandı!

Yapımını BKM'nin üstlendiği, Show TV'nin beğeniyle izlenen dizisi 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi'   2 Mart Perşembe günü yirmi dokuzuncu bölümüyle ekrana gelecek.

Songül, Sadi'yi kurtarabilecek mi? Gelsin Hayat Bildiği Gibi, 29. bölüm özeti ve fotoğrafları yayınlandı!

Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait dizinin yönetmenliğini Altan Dönmez üstleniyor. ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Pamir Pekin, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez, Melisa Bostancıoğlu ve Attila Olgaç gibi deneyimli ve genç isimler bir arada yer alıyor.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’de bu hafta:

Songül, Sadi’yi kurtarmak için Roberto’yu vermeyi düşünürken Ankara’yla kurduğu irtibattan sonra teslim edemeyeceğini öğrenir. Sadi’nin bir anda ortadan kaybolması Karabayır Lisesi’nde dikkat çeker.

Songül hocalarını merak eden öğrencilerine Sadi’nin neden ortadan kaybolduğunu anlatmaya gider. Sadi’yi kurtarmaya çalışırken uzanan yardım eli ise tanıdık bir isimden gelecektir.

Sevda bildiklerini daha fazla içinde tutamayıp Aylin’le konuşur. Aylin gerçek bir tehditle karşı karşıya kalır. Aygün evi kaybettiğini öğrendikten sonra Mahmut’un Melek’e zarar vermesinden korkup yeni bir karar alır ancak bu karar Melek’i ve arkadaşlarını mutlu etmeyecektir.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00’de SHOW TV’de.