Sosyal medya fenomeni Damla Altun, sevgilisi Uğur Şengül ile ayrıldı

Uzun yıllardır aşk yaşayan sosyal medya fenomeni Damla Altun ve Uğur Şengül, yaptıkları açıklamalarla ayrıldıklarını duyurdu. Çift, ayrılma haberini duyurduktan sonra Twitter'da trend topic oldu.

Sosyal medya fenomeni Damla Altun, sevgilisi Uğur Şengül ile ayrıldı

Youtube'da çektiği videolarla Türkiye'de en çok izlenen kadın fenomenler arasına giren Damla Altun, kendisi gibi fenomen olan sevgili Uğur Şengül ile ayrıldığını açıkladı.

İkili, ayrılık haberini Instagram'dan duyurdu. Çift, ilişkilerini sonlandırmasıyla Twitter'da trend topic oldu. İkili arkadaş kalacaklarını açıkladı.

Damla Altun ayrılığı bu sözlerle duyurdu

Uğur Şengül ile aynı zamanda çok yakın dost olduklarını belirten Altun, "Günlerdir sorulan sorunun cevabını benden/bizden duymanız en doğrusu. Uğur'la birlikteliğimizi sonlandırdık. Biliyorsunuz biz aynı zamanda birbirimizin en yakın arkadaşı, dostuyuz. Bu yüzden bu süreç bizim için oldukça hassas. Zaman ne gösterir bilinmez ama şu an için en doğru kararın bu olduğu konusunda anlaştık. Yıllardır hayatımızı sizinle paylaşıyoruz bu konuyu da böyle story ile değil konuşarak bir videoda sizinle paylaşacağız. Hepinizi çok seviyorum. Teşekkür ederim. Damla" ifedelerini kullandı.

Uğur Şengül ayrılığı bu sözlerle duyurdu

Damla Altun ile ayrıldıklarını duyuran Şengül, "Arkadaşlar Damla'yla olan birlikteliğimizi sonlandırdık. Yıllar içinde ilişkimizin yanı sıra çok yakın iki dost arkadaş olduk en önemlisi aile olduk. Sevgimizden hiç bir zaman şüphemiz olmadı, şu an bu kararı çok üzülerek alıyoruz ve bize bir şekilde iyi geleceğine inanıyoruz. İkimiz içinde zaman ne gösterir bilinmez ama şu an için en doğrusu bu diye düşündük. Yıllardır hayatımızı sizinle paylaştığımız için bu konuyla alakalı açıklamayı da bir videoda yapmak boynumuzun borcudur. Şimdiden göstereceğiniz hassasiyet ve anlayış için çok teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı.