Sunucu Alp Kırşan'ın acı günü!

Bir süredir Bodrum'da yaşayan ünlü oyuncu ve sunucu Alp Kırşan'ın babası Erdinç Kırşan, dün akşam vefat etti. Acı haberi sosyal medya hesabından duyuran oyuncu, 'Canım babamızın vefatını üzüntü içinde sizlerle paylaşmak çok zor' ifadelerini kullandı. Cenaze bilgilerini de aktaran ünlü isme, takipçilerinden başsağlığı mesajları yağdı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Oyuncu ve sunucu Alp Kırşan, babası Erdinç Kırşan'ın vefatıyla sarsıldı. Ünlü oyuncu, üzücü haberi, "Canım babamızın vefatını üzüntü içinde sizlerle paylaşmak çok zor" sözleriyle paylaştı.

Sunucu Alp Kırşan'ın acı günü! Babası Erdinç Kırşan hayatını kaybetti

Bir süredir ailesiyle Bodrum'da yaşayan oyuncu Alp Kırşan'ın babası Erdinç Kırşan, yaşamını yitirdi. Aldığı acı haberle yıkılan Kırşan, konuyla alakalı sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

Acı haberi böyle duyurdu

"Canım babamızın vefatını üzüntü içinde sizlerle paylaşmak çok zor" ifadelerini kullanan Alp Kırşan, "Bugün 20.30'da maalesef hayata gözlerini yumdu. Cenazesi yarın ikindi namazına müteakiben Bostanlı Beşikçioğlu Camii'nden kaldırılacaktır" dedi.

Sunucu Alp Kırşan'ın acı günü! Babası Erdinç Kırşan hayatını kaybetti

"Teşekkür ederim beni bu kadar güzel sevdiğin için"

Alp Kırşan'ın oyuncu eşi Zeynep Kırşan da kayınpederinin vefatının ardından, "Nurlar içinde uyu güzel babam. Teşekkür ederim beni bu kadar güzel sevdiğin için... Şimdiden özlemle..." mesajını paylaştı. Takipçileri ve sevenleri ünlü çifte başsağlığı mesajları ile destek oldu.

Sunucu Alp Kırşan'ın acı günü! Babası Erdinç Kırşan hayatını kaybetti

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN