Süperstar Ajda Pekka sevgisi Bodrum Antik'e sığmadı

Süperstar Ajda Pekkan, uzun  aradan sonra Bodrum Antik Tiyatro'da sahne aldı.

Süperstar Ajda Pekka sevgisi Bodrum Antik'e sığmadı

Süperstar Ajda Pekkan, önceki akşam  KerkiSolfej’in düzenlediği BtcTurk 10. Yıl Konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro’da hayranlarıyla buluştu.

Günler öncesinden tüm biletleri tüketerek  kapıda uzun kuyruklar oluşturan Ajda Pekkan hayranları, uzun bir aradan sonra Süperstar’larına kavuştular. Eşsiz ve benzersiz sahne performansı yanı sıra yıllara meydan okuyan güzelliğiyle de kendisini dinlemeye gelen sevenlerin kalbine bir kez daha taht kuran Süperstar, “Bana gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Hepiniz benim için çok kıymetlisiniz. İyi ki varsınız” diyerek Bodrumlu sevenlerine teşekkür etti.

Genç şarkıcıların idolü Süperstar

Konserinin ilk bölümünde kendisi izlemeye gelenler arasında yer alan genç şarkıcı Selin Geçit’i de sahne davet eden Pekkan, “Yeni neslin müziklerini çok seviyorum, ve her zamanda yenilikçiler hiç durmadan üretmeye devam ediyorlar. Selin Geçit’de benim çok beğendiğim bir ses” diyerek genç şarkıcıyla birlikte düet yaptı. Bu özel davetten dolayı Ajda Pekkan’a çok teşekkür eden Selin Geçit, “Her zaman şarkılarıyla büyüdüğüm idol olarak gördüğüm Ajda Hanım ile aynı sahnede birlikte şarkı söylediğim için çok mutluyum” dedi.

Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan Ajda Pekkan, muhteşem enerjisiyle bir an olsun yerinde durmadı. Konserini alkışlar eşliğinde noktalayan başarılı sanatçı, yoğun istek üzerine hayranlarını kırmayarak bis yaptı.

Öte yandan Ajda Pekkan’ı dinlemeye gelen arasında Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in ablası Sevil Aliyev, T.C Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy, Coca Cola Avrupa CEO’su Stephen Lusk ve eşi, Bahar Şer, Sedef Aygün, İsmail Akkaya, Esra Oflaz, Nilüfer Küçükdeveci, Yıldız Mavitan, Türkü Turan, Oya Germen, Emel Oysal, Burcu Erçil, Mehtap Özdoğan, Naz Demirkılıç, Beyza Uyanoğlu gibi cemiyet hayatının önde gelen isimleride vardı.

Süperstar Ajda Pekkan yaz turnesine 22 Temmuz’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda devam edecekken yoğun istek üzerine 23 Ağustos’da ise tekrardan Bodrum Açıkhava Tiyatro’da sevenleriyle buluşacak.