Survivor'da eleme adayı belli oldu! İşte o yarışmacı...

Survivor 2022 All Star'ın 22 Mart Salı ekrana gelen son bölümünde haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Birleşme partisi öncesinde hızlandırılmış elemelerin devam ettiği Survivor'da ünlüler ve gönüllüler takımları zorlu parkurda mücadele etti. Takımlar iletişim ödülü için de yarıştı. Kaybeden takımda ise eleme adayını belirlemek için oylama yapıldı. Peki, Survivor'da eleme adayı kim oldu?

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Survivor 2022 All Star'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Survivor'da ünlüler ve gönüllüler takımları zorlu platformda dokunulmazlığı kazanabilmek için yarıştı. Dokunulmazlığı kaybeden takımda ise eleme potasına giren yarışmacı belirlendi.

Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor’da zorlu bir dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Survivor'da dokunulmazlığı ünlüler takımı kazanmayı başardı.

Survivor iletişim oyununu da ünlüler kazandı. Ünlüler takımı ailelerinden gelen elektronik postaları okuyabilecek. Böylelikle ünlüler takımı bu sezon ilk kez iletişimi kazandı.

Eleme adayı kim oldu?

Artık haftada iki elemenin olduğu Survivor'da veda eden son isim ünlülerden Mert Öcal olmuştu.

Survivor'da haftanın ilk eleme adayı Barış Murat Yağcı oldu.

Survivor'da eleme adayı kim oldu? 22 Mart Survivor All Star'da dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor'da haftanın ikinci eleme adayını belirlemek için gönüllüler takımı ada konseyinde oylama yaptı. Konseyde adı en fazla yazılan Evrim Keklik haftanın 2. eleme adayı oldu.

Survivor'da eleme adayı kim oldu? 22 Mart Survivor All Star'da dokunulmazlığı kim kazandı?

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN