Survivor'da sürpriz veda! İddialı yarışmacı elendi!

Survivor All Star'da elenen yarışmacı belli oldu. Survivor 2022'nin 9 Mart Çarşamba ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da elemeye kalan ve sürgün adasına giden isimler Birsen, Yasin, Mert ve Barış oldu. Hızlandırılmış elemelerin başladığı Survivor'da, birleşme partisi öncesinde son yapılan genel sms oylaması sonucuna göre, en az oyu alan yarışmacı Survivor'dan elendi. Peki Survivor'dan kim gitti? İşte Survivor All Star'dan elenen yarışmacı..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Survivor 2022 All Star'ın 9 Mart Çarşamba ekrana gelen son bölümünde Birsen, Yasin, Mert ve Barış için eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da halk oylaması sonuçları ada konseyinde Acun Ilıcalı tarafından açıklandı ve bu dört yarışmacı arasında en az oyu alan yarışmacının Dominik macerası sona erdi.

Survivor'da elemeye kimler kaldı?

Survivor'da bu hafta ilk eleme adayı gönüllüler takımından Yasin Obuz olmuştu. İkinci dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımında ise eleme adayı ise Birsen oldu. Survivor son bölümde eleme adayı ise ada konseyinde ismi en çok yazılan ünlülerden Mert oldu. Performans birincisi Batuhan ise elenmesi yönünde Barış'ın adını verdi. Böylece bu haftanın ilk eleme adayları Yasin, Birsen, Barış ve Mert oldu.

Haber

Oylama sonucu konseyde açıklandı

Survivor'da birleşme partisi öncesinde toplu sms oylaması yapılmıştı. Mart sonundaki partiye kadar geçerli olacak oylama sonuçlarına göre Yasin, Birsen, Barış ve Mert arasından en az oyu alan yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Oylama sonucuna göre Survivor'dan bu hafta elenen isim Birsen oldu.

Haber

"Meşalem sönüyor ama..."

Birsen'in elenmesinin ardından Nagihan ile Sema büyük üzüntü yaşadı. Birsen, yaptığı açıklamada "Umarım şampiyon gerçekten hak eden, sözünün eri biri olur. Meşalem sönüyor burada ama yine de çok güzel bir güneş benim için doğacak" dedi.

"Çok takdir ettiğim bir yarışmacısın"

Acun Ilıcalı ise, "Bu zamana kadar hiç söylemedim. Haberin yok ama çok takdir ettiğim bir yarışmacısın. Bir gün bile beni ya da ekipten birini üzmedin, bir sıkıntı çıkarmadın. Sen gerçek bir örneksin. Erken ayrıldığını düşünüyorum." dedi

Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN