Survivor'da kim elendi? İşte adaya veda eden yarışmacı...

Survivor'da eleme gecesi ekrana geldi! Ünlüler ve gönüllüler mücadelesinde pota kırmızı takımdan oluştu. Pazartesi akşamı ünlüler konseyi öncesinde takımlar ödül oyununa çıktı. Dört ismin yer aldığı potada bir isim Survivor hayallerine veda ediyor. Peki, bu akşam Survivor kim elendi?

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

TV8 ekranlarında Survivor heyecanı sürüyor. Takımlar, hedefe giden yolda zorluklara karşı yarış veriyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı, 6 Mart akşamı haftanın ödül oyununda karşı karşıya geldi. Ardından ada konseyinde bir isim veda etti. İşte, Survivor'da kazanan ve veda eden isim...

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

Yarışmacılar, haftanın heyecanla beklenen ödül müsabakasına çıktı. İki takımdan biri oyunu almaları durumunda izgara et, patates püresi ve salata yeme şansı elde ediyor.

Oyunun kadınlar yarışını ünlüler kazanırken yarışmada erkekler mücadelesini de gönüllüler aldı. Yarış en iyilerle devam etti ve kazanan yeniden gönüllüler oldu.

Survivor kim elendi?

Geri bırakmak üzere olduğumuz haftada peş peşe üç dokunulmazlığı da kaybeden ünlülerden Barış, Murat, Buse ve Aysu potaya girdi. Henüz elenen isim netleşmedi.

Survivor kim elendi?

Geri bırakmak üzere olduğumuz haftada peş peşe üç dokunulmazlığı da kaybeden ünlülerden Barış, Murat, Buse ve Aysu potaya girdi. Oylama sonucunda veda eden isim Aysu oldu.

Survivor'da kim elendi? Survivor'da haftanın ödül oyununu hangi takım kazandı?

Veda eden Aysu Keskin şu sözleri kullandı:

''Açıkçası üzgünüm. Şu sebepten Dolayı üzgünüm, buradaki Survivor'la ilgili herkesin tabiki bir hayali var. Potaya erken girdiğimi düşünüyorum. Sbebi sakatlık da olabilir, başka bir şey de olabilir. Sonuçta buradaki hayallerim sona erdi. Her şerde bir hayır vardır. Demekki Survivor maceramın burada sona ermesi gerekiyordu. İçimde çok büyük bir huzur ve mutluluk vardı. Üzgünüm tabiki ama sevdiklerime, aileme kavuşacağım için çok mutluyum. Burada hikayem yarım kaldı diye düşünüyorum. Takım için hayırlı olsun. Burada tanıdığım güzel dostluklar kurduğum insanlar var.''

Survivor'da kim elendi? Survivor'da haftanın ödül oyununu hangi takım kazandı?

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN