Survivor yarışmacısı Odegay Girişken imzayı attı, ekrana dönüyor

tv8'in sevilen yarışması Survivor final yapmasına rağmen gündemden düşmüyor. Survivor All Star'da şampiyon olmak için ter döken isimler şimdi ise özel ve kariyer hayatlarıyla gündemdeki yerini koruyor.

Survivor yarışmacısı Odegay Girişken imzayı attı, ekrana dönüyor

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği Survivor All Star final yapmasına rağmen gündemden düşmüyor.

Dominik’te aylar süren kıran kırana mücadelenin kazananı o oldu. Yarışmaya adını, ‘Survivor Türkiye’ tarihinin ikinci kadın şampiyonu ve bir 'All Star' olarak yazdırdı.

Yarışmanın sonucu kadar Survivor şampiyonu Nisa ile eski yarışmacı Ogeday Girişken'in arasında yaşananlar dikkat çekti.

Ogeday, Nisa Bölükbaşı'nı yarışma boyunca yalnız bırakmadı. Ogeday'ın açıklamaları ve son ana kadar Nisa'ya destek vermek için oy atmaya çalışması, sosyal medyada da çok konuşuldu.

Aşklarını ilan ettiler

Survivor All Star 2022 şampiyonu Nisa Bölükbaşı ile Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken'den çok geçmeden beklenen hamle geldi. İkili aşklarını herkese ilan etti.

Ekrana dönüyor

Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Ogeday Girişken, ekrana iddialı bir diziyle dönüyor.

Ogeday Girişken, Kanal D'nin Focus Film imzalı "O Kız" dizisiyle el sıkıştı. Özlem Günhan'ın yöneteceği diziyi, Sırma Yanık kaleme alıyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; ay sonunda sete çıkması, ağustos ayında yayında olması planlanan dizide Ogeday Girişken, Ozan adlı internet fenomenine hayat veriyor. Bağlı olduğu ajansın evli patroniçesi Sitare Arkın'la da ilişkisi olan Ozan'ın hayatını lüks evine temizliğe gelen Zeynep allak bullak ediyor.

Dizide Ogeday Girişken'in partneri Zeynep'i genç yıldız Dilin Döğer canlandıracak.

Ünlü aktör Erkan Petekkaya, Zeynep’in çocuk zekasında olan babası Kadir'e hayat verecek. Dizide ayrıca Ayten Uncuoğlu, Orhan Kılıç, Asiye Dinçsoy, Zeynep Sönmez, Münire Apaydın gibi birbirinden güçlü oyuncular var.

"O Kız" dizisinde Sitare Arkın'a hayat verecek oyuncu ise henüz netleşmedi.

Survivor yarışmacısı Odegay Girişken imzayı attı, ekrana dönüyor