The Flash filminin son fragmanı yayınlandı

Flash'in ailesini kurtarmak için geçmişe gitmeye çalışırken çoklu evrenler arasındaki dengeyi bozmasını konu alan The Flash filminden son fragman yayınlandı. Otuz yıl aranın ardından Michael Keaton'ı bir kez daha Batman rolünde göreceğimiz The Flash filmi, 16 Haziran 2023 tarihinde Türkiye'de vizyona girecek.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
The Flash filminin son fragmanı yayınlandı

James Gunn ve Ezra Miller'ın DC'nin geleceği hakkında yaptıkları açıklamalarda The Flash 2 ve Ezra Miller'ın geleceğine dair bir bilgiye yer verilmemişti.

Şu an için her iki başlığında akıbetine dair bir sonuç gündemde olmasa da The Flash'in son fragmanı, vizyona günler kala yayınlanarak ilk filme dair detayları genişletti.

Korku filmlerine yaptığı yönetmenlikle bilinen Andy Muschietti imzasıyla hayata geçirilen, zaman zaman Hollywood'da birçok skandalın ortasında yer alan Ezra Miller'ın Flash'e hayat verdiği The Flash filminde sevdiklerinin hayatını kurtarma pahasına her şeyi yok etmekle yüz yüze gelen karakteri konu alıyor.

Barry Allen, nam-ı diğer Flash'in geçmişe giderek ailesini kurtarmaya çalışırken çoklu evrenler arasındaki dengeyi bozarak felaketler zincirine yol açmasını konu edinen filmde, Sasha Calle DC Sinematik Evreni'nde ilk defa göreceğimiz Supergirl'ü canlandırıyor.

Ben Affleck Bruce Wayne'e, Michael Shannon ise General Zod'a bir kez daha hayat verecek.

The Flash filmi, 16 Haziran 2023 tarihinde Türkiye'de vizyona girecek.