TIMS-B Productions yeni dizi projesi için Selman Nacar'la el sıkıştı

Sektörde yenilikçi vizyonuyla öne çıkan TIMS&B Productions yeni dizi projesi için ödüllü yönetmen Selman Nacar'la el sıkıştı.

TIMS-B Productions yeni dizi projesi için Selman Nacar'la el sıkıştı

Yenilikçi vizyonu ve özgün bakış açısıyla TIMS&B Productions, ilk uzun metraj filmi ile dünya çapında büyük ödüllerin sahibi olan Selman Nacar ile kreatif güçlerini birleştiriyor.

'İki Şafak Arasında' ve 'Tereddüt Çizgisi' filmleri ile İspanya’nın dünya çapındaki en önemli sinema etkinliği San Sebastian Film Festivali'nden 2 sene üst üste WIP Europa ödülünü alan, ilk uzun metrajı ‘İki Şafak Arasında’ filmiyle ise 39’uncu Torino Film Festivali’nde En İyi Film Ödülü’ne layık görülen Selman Nacar, dijital platformlarda yayını planlanan yeni bir dizi projesi için TIMS&B Productions’la el sıkıştı ve çalışmalara başladı.

Çalışmaları başlayan dizinin bağımsız sinema kodlarıyla ana akımın geniş kitlelere hitap eden yapısını birleştirmesi hedefleniyor.

Yapımını TIMS&B Productions, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştireceği yeni dijital projenin hangi kadroyu buluşturacağı, yayınlanacağı dijital platformun hangisi olacağı ise şimdiden merak konusu.