Tims&B Productions, yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor

Dünyanın dört bir yanında yayınlanan pek çok başarılı dizinin yapımcısı Tims&B Productions, yeni sezonun hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.

Tims&B Productions, yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor

90lı yılların Adana’sında geçen tutkulu bir aşk hikayesini Eylül yayın döneminde izleyicilerle buluşturmaya hazırlanan Tims&B Productions, izleyicilere, hafızalara kazınacak görsel bir şölen ve nostaljik bir zaman yolculuğu vaat ediyor.

Tims&B Productions, bu kez; Türkiye’de önemli toplumsal ve ekonomik dönüşümlerin yaşandığı, aynı zamanda yepyeni bir dünya düzeni ve teknolojik ilerlemelerin baş gösterdiği 90’lar atmosferindeki Adana’da, aşka kapılmamak üzere çırpınanların intikam ve tutku dolu bir serüvenin içinde aşka sürüklenmesini ekranlara taşıyacak.

Tims&B Productions, günümüzde geçecek olan iki yeni dizinin daha hazırlıklarını paralelde sürdürüyor. Bu üç dizi de dev prodüksiyonlu ve yüksek bütçeli yapımlar olma özelliği taşıyor.

Her biri kendi benzersiz hikayesini izleyicilere sunacak olan bu yapımlarla Tims&B Productions, izleyicilere çok yönlü ve etkileyici bir 2024/2025 yayın sezonu yaşatma hedefinde.

Heyecanla beklenen bu üç projenin detayları, önümüzdeki günlerde açıklanacak.