Trans birey olduğunu açıklamıştı! Ahmet Melih Yılmaz hakkında şoke eden gerçek ortaya çıktı!

Trans birey olduğunu açıklayan Çukur dizisinde canlandırdığı Timsah Celil karakteriyle hafızalara kazınan Ahmet Melih Yılmaz hakkında bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı.

Trans birey olduğunu açıklamıştı! Ahmet Melih Yılmaz hakkında şoke eden gerçek ortaya çıktı!

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, geçen yıl rol aldığı Çukur dizisinde ‘Timsah Celil’ karakteriyle dikkat çekti.

Birçok sinema filmi ve dizide rol alan Yılmaz, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı görüntüyle trans birey olduğunu duyurdu.

Haber

Oyuncu Yılmaz, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı yayın sırasında ise, ''Travestiyim, diye 'ayol' diye konuşmak zorunda değilim. Travestiyim, diye dudaklarımı da yaptırmak zorunda değilim" dedi.

Haber

Öte yandan 27. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nde, 2020 yılında ‘Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü’ne layık görülen Ahmet Melih Yılmaz hakkında şoke eden gerçek gün yüzüne çıktı.

Ahmet Melih Yılmaz'ın törende yaptığı konuşmada, aldığı ödülü göstererek “Bir de bunun ‘Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü'nü alırsam bu iş benim için tamamdır” dediği ortaya çıktı.

Haber