Tuğba Ekinci'den tartışma yaratan sözler! 'Kadınlarımız, zevkini aldıktan sonra…'

Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan'ın Youtube'da sunduğu Gör Beni programına konuk olan Tuğba Ekinci'den tepki çeken açıklama geldi.

Tuğba Ekinci'den tartışma yaratan sözler! 'Kadınlarımız, zevkini aldıktan sonra…'

Seyhan Soylu'nun moderatörlüğünde Flash TV'de ekrana gelen Al Sana Haber'de bir süre yorumculuk yapan, daha sonra ayrılıp tekrar başlamasının ardından Soylu'yla girdiği tartışma sonrası programı yine bırakan şarkıcı Tuğba Ekinci, bu defa tartışma yaratan bir açıklamaya imza attı.

Youtube'da yayınlanan Armağan Çağlayan'ın sunduğu Gör Beni programının bu haftaki konuğu 'O Şimdi Asker' şarkısıyla ünlenen Tuğba Ekinci oldu.

Dikkat çeken açıklamalarda bulunan Tuğba Ekinci, "Bu zamana kadar deliyle, manyakla uğraşmadım. Hani derler ya tacize uğradım diye başıma hiç böyle bir şey gelmedi" dedi.

Bunun üzerine Armağan Çağlayan ise, "Şanslısınız" cevabı verdi. Durumun şans olmadığını söyleyen Ekinci ise, devamında adeta ağızları açık bıraktı.

Ekinci, "Ben onu her zaman şöyle düşünüyorum; O seviyeye getiren bayanlar" dedi.

Söylediğinin tepki çekeceğini fark eden Ekinci, "Sokaktaki sapıktan bahsetmiyorum" diyerek düzeltmeye çalışsa da sonraki sözleriyle yine şaşırttı.

Linç geleceğinden çekinen Ekinci, "Linç mi bu? Normal insandan bahsediyorum. Mesela sevgilisini seviyor, sonrasında şikayet ediyor. Sen onu zaten öyle aldın. Kadınlarımız zevkini aldıktan sonra suçluyor" şeklinde konuştu.

Nihat Doğan ile tartışmasından da bahseden Ekinci, siyasete değinerek "AK Partiye oy vermem ama Erdoğan'ın dik duruşunu seviyorum" diyerek bu zamana kadar AK Parti'ye hiç oy vermediğini açıkladı.