İtalyan şef Danilo Zanna'nın yeni aşkı ortaya çıktı

MasterChef yarışmasının jürilerinden olan Danilo Zanna, 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'ten geçtiğimiz yıl tek celsede boşanmıştı. Danilo Zanna'nın yeni sevgilisiyle çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı. İşte MasterChef'in İtalyan şefi Danilo Zanna'nın yeni sevgilisi...

İtalyan şef Danilo Zanna'nın yeni aşkı ortaya çıktı

MasterChef yarışmasının jürilerinden olan Danilo Zanna, 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'ten geçtiğimiz yıl tek celsede boşandı.

İtalyan şef tarafından açılan boşanma davasının yaklaşık 20 dakika süren duruşması sonucunda taraflar tek celsede anlaşmalı olarak boşandı.

"Oğulları için her zaman bir arada olacaklar"

İtalyan şef Zanna’nın duruşmanın ardından açıklama yapan avukatı Altın Mimir ise, "Tarafların müşterek bir çocuğu var. Anlaşmalı olarak boşandılar. Dostlukları ve arkadaşlıkları devam edecek. Oğulları için her zaman bir arada olacaklar" dedi.

Yeni sevgilisiyle görüntülendi

Bir süredir özel hayatı merak konusu olan Danilo Zanna'nın yeni sevgilisiyle çekilmiş pozları ortaya çıktı.

Snob Magazin'in haberine göre, Zanna'nın yeni sevgilisinin adının Eda Alkaya olduğu öğrenildi.

Doğum gününde sarmaş dolaş poz!

Geçtiğimiz günlerde 40'ıncı yaşını görkemli bir partiyle kutlayan Danilo Zanna'ya, kız arkadaşı Eda Alkaya'nın da eşlik ettiği ortaya çıktı.

Tuğçe Demirbilek'ten boşanan Danilo Zanna'nın yeni aşkı ortaya çıktı

İtalyan şef Danilo Zanna’nın bu pozlarını görenler, "Danilo Zanna, 9 yıllık evliliğini Eda Alkaya uğruna mı bitirdi?" sorusuna yanıt aramaya başladı.

Danilo Zanna'nın, aşk iddiası sonrası ne açıklama yapacağı merak konusu oldu.

Tuğçe Demirbilek'ten boşanan Danilo Zanna'nın yeni aşkı ortaya çıktı