Türkücü Maral, yaza yeni şarkısıyla girdi

Bugüne kadar yaptığı şarkılarla başta Nusret olmak üzere çok sayıda sosyal medya fenomenine halay çektiren türkücü Maral, bu kez sevenlerinin karşısına arabesk tarzında bir şarkı ile çıktı.

Türkücü Maral, yaza yeni şarkısıyla girdi

Halayların Kraliçesi olarak da bilinen Maral, uzun bir aradan sonra yepyeni şarkısı ‘Arabesk Türkü Mashup’u Altan Başyurt Müzik Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sundu.

Dinleyenlerin duygularına tercüman olan şarkı, sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Arabesk Türkü Mashup’taki ‘Yar Sana Yazık Olacak’ şarkısının sözleri (Ali Kızıltuğ) hariç diğer tüm şarkıların sözleri ve müzikleri Altan Başyurt imzası taşıyor.

Ferit Çetinkaya’nın yönetmen koltuğuna oturduğu klip, Maral’ın kendi adını taşıyan YouTube kanalında paylaşıldı.

Kostümleri için çok iyi bir ekiple çalışan Maral, son karar aşamasında tarzıyla ilgili yorumu kendisi yapıyor. Güçlü sesi ve yorumunun yanı sıra kendine özgü tarzıyla sevenlerinden de tam not alan Maral, prodüktörlüğünü Altan Başyurt ile birlikte yaptığı şarkısını müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Düğün sezonunun açıldığı şu günlerde bir müjde daha veren Maral, “Sevenlerime, bir sürprizim daha var.  1 ay sonra mendilleri hazırlasınlar. Düğünde, sahnede, arabada, beach’lerde kısacası her yerde yazın da halay çektireceğiz” dedi.