Twitter'ın ücretli abonelik hizmeti erişime açıldı! İşte Türkiye fiyatı…

Twitter'ın, kullanıcılarına yönelik hayata geçireceği yeni ücretli üyelik servisi Twitter Blue, iki ülkede kullanıma sunuldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

2020'de 1.14 milyar dolarlık zarar açıklayan Twitter, para kazanmanın yeni yollarını arıyor. Twitter Blue olarak adlandırılacak ücretli abonelik hizmeti, iki ülkede kullanıma sunulmuş durumda.

Ekstra özellikler geliyor

Bu özellikle birlikte, aylık 2.99 dolar karşılığında kullanıcılar, platformda standart kullanıcılara göre bazı ekstra özellikleri kullanma şansına sahip oluyor.

Twitter Blue neler sunuyor

ABD ve Yeni Zelanda’da kullanıma sunulan Twitter Blue sisteminde; The Washington Post, L.A. Times, USA TODAY, The Atlantic, Reuters, The Daily Beast, Rolling Stone, BuzzFeed ve Insider gibi yayınların makalelerine reklamsız erişim sağlanıyor.

Twitter Blue'nun kullanıcılara sunmuş olduğu en büyük yenilik, "Tweet'i geri al" özelliği. Twitter Blue aboneleri, bir tweet gönderdikten sonra belli bir süre içinde paylaşımlarını geri alarak düzenleyip yeniden paylaşabiliyor.

Ayrıca uzun flood tweet'lerini okumayı kolaylaştıracak bir "Okuma modu" da abonelik paketinde yer alıyor. Twitter Blue; yeni tema renkleri, özel uygulama simgeleri, favori tweetleri kaydedip düzenleyebileceğiniz "Koleksiyonlar" özelliği" gibi bir dizi ek özellik de sunuluyor.

Twitter Blue, Türkiye fiyatı

Twitter'ın kullanıcılara daha fazla özellik sunan abonelik sisteminin fiyatı, geçtiğimiz haftalarda uygulamanın App Store sayfasında yer alan bilgilerde ortaya çıkmıştı.

ABD fiyatı 2,99 dolar olan Twitter Blue'nun Türkiye fiyatı ise 30,99 TL olarak açıklandı. Ancak yeni özellik, ülkemizde henüz aktif değil.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN