Twitter (X) logosu tekrar değişti! İşte yeni hali…

Twitter'ın hem ismini hem de logosunu değiştiren Elon Musk şimdi platformun logosunu tekrar değiştirdi. İşte detaylar…

Twitter (X) logosu tekrar değişti! İşte yeni hali…

Elon Musk, Twitter’ın yeni sahibi olmasından bu yana birtakım yenilikler yaptı. Bu yeniliklerden en ilgi çekeni ise platformun ismini ve logosunu değiştirmesi oldu. Şimdi ise Twitter (X) logosu üzerinde yeni bir değişiklik oldu. İşte X yeni logo...

Kullanıcılar yeni logoyu mermere benzetti

Twitter’ı satın alan Elon Musk, en başından beri platform üzerinde değişiklik yaptı. Ancak son yaptığı yenilik gündeme oturmayı başardı. Ünlü iş insanı, birkaç hafta önce Twitter’ın hem ismini hem de logosunu değiştirerek dikkatleri çekti.

Bununla birlikte platformun yeni ismi “X” oldu. Klasik kuş logosu ise değişerek platformun ismini taşıyan X logosu oldu. Musk’ın bu kararı kullanıcıların tepkisini çekti. Ancak ünlü isim adımından vazgeçmedi. Bunu üzerine bugünkü haberlerle birlikte platformun logosunun tekrar değiştiğini gözler önüne serdi.

Daha öncesinde uygulamanın logosunda dümdüz siyah bir arka plan yer alıyordu. Ancak değişiklikle birlikte logoda siyah mermere benzeyen bir görünüm yer aldı. Bu değişiklik ise kullanıcılar tarafından fark edildi. Ayrıca yeni logo bazı kullanıcılar tarafından beğenilirken bazı kullanıcılar eski halini tercih etti.

Twitter (X) logosu tekrar değişti! İşte yeni hali…

Tüm bunların yanı sıra Elon Musk, platform üzerinde yeni düzenlemeler yapmaya devam ediyor. Twitter Blue’nun adını değiştirerek “X Premium” yapan şirket, son olarak TweetDeck (X Pro) hizmetini ücretsiz kullanıcılar için kapattı.

Böylece X Pro özelliği sadece X Premium kullanıcıları için kullanımda olacak. (Kaynak: Shift Delete)