Üç Günlük Dünya filminin vizyon tarihi belli oldu

Geçen günlerde çekimleri İstanbul Tarlabaşı'nda tamamlanan Üç Günlük Dünya, 21 Nisan'da vizyona giriyor. Yapımcılığını, başrol oyuncularından Erkan Çelik ve ortakları Çetin Çaçur-Levent Hançer'in yapım firması LEC Yapım üstlendi. Erkan Çelik, 'İzleyenleri beş dakikada bir güldürmeye söz veriyoruz' iddiasında bulunuyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Filmin yönetmen koltuğunda usta yönetmen Caner Erzincan otururken başrollerini Erkan Petekkaya, Bülent Emrah Parlak, Erkan Çelik ve Batuhan Sert paylaşıyor.

Üç Günlük Dünya filminin vizyon tarihi belli oldu

Oyuncu kadrosunda Begüm Öner, Sıla Korkmaz, Ceren Soylu, Şevki Özcan, Ayhan Taş, Bülent Çolak, Tuncay Gençkalan, Burcu Gönder ve usta oyuncu Yılmaz Gruda’nın da olduğu komedi filmi “Üç Günlük Dünya” 21 Nisan’da vizyona giriyor.

Filmin ana karakterlerinden Muhittin Abi rolünü Bülent Emrah Parlak canlandırırken usta oyuncu Erkan Petekkaya ise Muhittin Abi’nin çocukluk arkadaşı Çetin karakterine hayat verecek.

Üç Günlük Dünya filminin vizyon tarihi belli oldu

Üç Günlük Dünya filmi özlenen mahalle komedisinin bir örneği olmayı hedeflerken filmin yapımcısı Erkan Çelik, “Muhittin Abi” benim dört yıldır sosyal medyada yarattığım bir karakterdi. İnsanlar da çok severek ilgi gösterince bunu senaryolaştırdık. Muhittin Abi’nin videoları milyonlar izleniyor. Çünkü herkesin hayatında mutlaka bir Muhittin Abi karakteri var. Eminim “Üç Günlük Dünya” devam serisi olacak bir film” dedi.

Üç Günlük Dünya filminin vizyon tarihi belli oldu

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN